8. sınıfta devamsızlık sınırı kaç?

Jacaonlar 26

Yoctopat
Daha fazla  
8. sınıfım ortaokulda. Şimdi bir araştırayım dedim. Müdür falan eğer ki devamsızlık toplamı 20'yi geçerse kalırsınız dedi. Ben internete bakıyorum, özürsüz 10'u geçerse kalıyormusuz. Doğruluğu nedir?

30 gün devamsızlık yapmıştım birşey dememişlerdi 6. Sınıfa giderken 40 gün yaptım sadece velime kağıt imzalattırdılar kalmazsın.

8. sınıfım ortaokulda. Şimdi bir araştırayım dedim. Müdür falan eğer ki devamsızlık toplamı 20'yi geçerse kalırsınız dedi. Ben internete bakıyorum, özürsüz 10'u geçerse kalıyormusuz. Doğruluğu nedir?

Ben özürsüz 20 özürlü sınırsız diye biliyorum hocam.

Ben taaa yıllar evvel, 8. Sınıfta 89 gün devamsızlık yapmıştım. Şaka yapmıyorum, Ve sorunsuz geçmiştim.

Sen yine de okuluna git. Müdürüyetle aranı iyi tut, Hocalarınla aranı iyi tut. Onlar seni bırakmaz.

Konuyla alakalı, net bir bilgi olmadığı için buraya başvurdum. Ve 20 özürsüz devamsızlık kuralı var sanıyordum. Ancak crome den fln aratınca 10 özürsüz kuralına rastladım. Ve gördüğüm kadarıyla 20 halende saolun. İyi akşamlar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı