8. sınıfta özürsüz devamsızlık sınırı kaç gün?

Hocam liseye kadar kalmak yok ama notunu fena etkiler bir şey kalmadı şunun şurasında ama sen yine de git okula, zaten ortaokulda kalmak aşırı zor bir şey hatta kalmak bile yok kalanlar ya eski sistemdendir ya da öyle bir suç işlemişki kalmış yani kalmazsın kardeşim devam et.

Ortaokul ve altında devamsızlıktan kalma yok diye biliyorum ben 2018 de 60 gün devamsızlıkla geçtim.

Hocam LGS'ye çalışacaksanız gitmeyin. Dershaneye gidiyor musunuz? Dershaneye giderseniz okulu asın (yani bırakın). Full sınava odaklanın ben öyle yaptım.

Dershaneye gidiyorum orada da deneme çözüyoruz ben evdede kendim deneme çözüyorum.

Hocam LGS'ye çalışacaksanız gitmeyin. Dershaneye gidiyor musunuz? Dershaneye giderseniz okulu asın (yani bırakın). Full sınava odaklanın ben öyle yaptım.

Evet veya rapor almayı da deneyebilirsiniz hocam. Hasta numarası yaparak rapor aldırıyordum ben aileme 😃.

Evet veya rapor almayı da deneyebilirsiniz hocam. Hasta numarası yaparak rapor aldırıyordum ben aileme 😃.

Bizim doktor yemez diye tahmin ediyorum ve gerçeği söyleyip lgsue çalıştığıma rapor almaya çalışacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı