Çözüldü 8. sınıfta kalma var mı?

• Konuyu başlatan daho
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 3B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

daho

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar 2021 yılında açılmış 8.sınıfta kalma konuları çok gördüm birçoğu kalma yok demiş bende sormak istedim notlarım biraz zayıf. 8.sınıfta kalma olasılığım var mı?

Herhangi bir dersten yıl sonu puanı 45'ten az olan öğrencilerin sınıfı geçmesi veya sınıf tekrarına kalmasına şube öğretmenler kurulu karar veriyor. Öğretmenlerin ağırlıklı düşüncesi ise öğrencilerin sınıf geçmesi yönünde.

Benim 19 gün devamsızlık var 21 gün olursa geçmeme dediğin gibi şök(şube öğretmenler kurulu)karar veriyor ama benim hem devamsizligim var hem de 1-2 dersim düşük 2 ci sınavlarda umarım onlari düzeltirim ve sadece devamsızlık kalır. Devamsızlıktan da birakicaklarini sanmıyorum bizim bir çocuk engelli ve 1-2 aydır okula gelmiyor. Toplamda en az 3 ay falan gelmemiştir okula sınavlara falanda girmedi neyse hem 19 gün devamsızlık var daha 2 devamsız daha yapmam gerek ama korktuğum şey hem derslerden şök e kalır hem devamsızlıktan şök e kalırsam sınıfta kalırım korkusu ama sınıfta çok da yaramaz değilim. Ondan hocalar beni geçirir bence.

Geri
Yukarı