8. sınıfta kavga edersem ne olur?

• Konuyu başlatan Lopy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 322

Lopy

Centipat
Daha fazla  
Sınıftan birisi her gün bana bulaşıp duruyor yüz de vermiyorum ama bıktım artık o çocuğu dövsem okuldan atılır mıyım? Çocuğun arkası bayağı geniş belalı yani. Derslerimde bayağı iyi burs falan almıştım. Okulda bütün hocalar o çocuktan bıkmış zaten bir belaya da bulaşsa atılacak durumda hocalarımla benim de aramda iyi bana bir fikir verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sınıftan birisi her gün bana bulaşıp duruyor yüz de vermiyorum ama bıktım artık o çocuğu dövsem okuldan atılır mıyım? Çocuğun arkası bayağı geniş belalı yani. Derslerimde bayağı iyi burs falan almıştım. Okulda bütün hocalar o çocuktan bıkmış zaten bir belaya da bulaşsa atılacak durumda hocalarımla benim de aramda iyi bana bir fikir verin.
İyi derslerinle başını belaya sokma. Git idareye şikayet et. Her şeyi başından sonuna kadar anlat. Gerekirse aileni de çağır öyle idareye git ki seni ciddiye alsınlar.

Döveceğine inanıyorsan okul çıkışı yakala bir yerde döv. Okulda döversen, disipline gidersin ne karar verirler bilmiyorum. (Kimseyi bir şeye yönlendirmiyorum, sadece sorduğu için cevapladım)

Geri
Yukarı