8 yaşındaki çocuk için oyun önerisi

Di mit ri

Decapat
8 yaşında bir kardeşim var. Tutturdu oyun indir bana. Ben de bulamadım ne desem beğenmiyor. Başıma bela oldu. Önerileriniz bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
8 yaşında bir kardeşim var. Tutturdu oyun indir bana. Ben de bulamadım ne desem beğenmiyor. Başıma bela oldu. Önerileriniz bekliyorum.

Ah be kardeşim yeni yetişen çocuklar seni beni harcarlar bu teknoloji konusunda. 2 yaşında yeğenim annesinin telefonunu açıp Youtube uygulamasına girip önerilenlerde kendine göre bir çizgi film açıp ve bunu full ekran yapıp izliyor. Gerçekten korkmaya başladım ben bu nesilden.

Ah be kardeşim yeni yetişen çocuklar seni beni harcarlar bu teknoloji konusunda. 2 yaşında yeğenim annesinin telefonunu açıp Youtube uygulamasına girip önerilenlerde kendine göre bir çizgi film açıp ve bunu full ekran yapıp izliyor. Gerçekten korkmaya başladım ben bu nesilden.

Çok haklısın , yeni nesil çok fena geliyor..

1 tane oyun kolu alıp. Monster Hunter world oynatabilirsin. Playstation tarzı kolla oynanır oyunlar onun için iyi olacaktır. Az tuş az mekanik.
Animasyon sinema film oyunları da olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı