8 Yaşındaki kardeşim için oyun önerisi

Buna kızgın atanların amacı ne? 7-8 yaşımdayken ben de oynuyordum. Oldukça da eğlenceliydi. Flash/Unity web oyunlar küçükken Half-Life vb. gibi kutulu oyunlardan daha da eğlenceli gelmekteydi bana. Ayrıca dediğiniz çoğu oyundan daha güvenli bir oyundur. 7'den 70'e oynayabilir. Sorun ne bunda?

Buna kızgın atanların amacı ne? 7-8 yaşımdayken ben de oynuyordum. Oldukça da eğlenceliydi. Flash/Unity web oyunlar küçükken Half-Life vb. gibi kutulu oyunlardan daha da eğlenceli gelmekteydi bana. Ayrıca dediğiniz çoğu oyundan daha güvenli bir oyundur. 7'den 70'e oynayabilir. Sorun ne bunda?

Bu soruyu ben soracaktım sormaktan vazgeçtim orayı bende anlayamadım. Orijinali hala Steam hesabımda mevcut. Garry kasparov, Magnus carlsen gibi dünya satranç şampiyonları 5 yaşında satrancı öğrenip 8 yaşında dünyaya kafa tutuyorlar.
Buna kızgın ifade atan arkadaşlarımızın fikrini bende merak etmiyor değilim.

Undertale. Moldsmallar belki bir şey diyebilirler.
Türkçe yama kurup denemesini sağladım. Alışamadı. Teşekkürler.
Minecraft oyununda online oynasın bence. Küçükken arkadaşlarımla Skype üzerinden konuşarak EggWars oynardık, ne günlerdi be 🥰
Hocam onda Türk sunucularında çok küfür ediyorlar. Görmesini istemiyorum.
Süpercan diye bir oyun vardı onu oynayabilir.
Süpercan'ın ilk oyununu bitirdi. İkinci oyun için indirme linki bulamadım maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı