80.000 TL Araç Tavsiyesi

vicden

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Bütçem 80.000 TL, olabiliyorsa sıfır veya 2. el araç almak istiyorum. Aile aracı olacak.
Tercihen otomatik vites, benzinli ya da dizel. Araç boş olmayacak yani opsiyonel olarak satılan özellikleri de dahil olan bir araç arıyorum. Model yılı çok eski olmayacak (2014-2017). Kazası, boyalı parçası veya değişeni olmasın. KM'de 70.000 KM'nin ötesine geçmesin. Sedan veya HB olabilir.

Bu şekilde araç arıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ben olsam tercih etmem. Verilen önerilerin hepsi genel olarak 508'den daha iyi. Ayrıca 2. eli de çok hızlı değil diye biliyorum, ileride sıkıntı olabilir. Honda o yönden de üzmez mesela.

Beklentilerinize göre dört adet model önerebilirim.
Renault Megane Sedan:
Gayet güncel bir model olmasıyla birlikte genişliği ve bagaj hacmiyle tam bir aile otomobili. Benzinli modeli yakıt olarak sizi üzebilir. Şanzıman ve motor olarak gayet iyi modeldir. Ülkemizde çok çeşitli opsiyonlar ile sunuluyor, bakmanızı tavsiye ederim.
Skoda Octavia:
Tıpkı Megane'da olduğu gibi genişliği ve bagaj hacmi aile otomobili özellikleri taşıyor. Belirttiğiniz yıllar arasında şanzıman açısından sorun olacağını düşünmüyorum.
Volkswagen Jetta:
Belirttiğim diğer modellere göre güncelliğini kaybetse de hala popülerliğini koruyan bir otomobil. Belirttiğiniz fiyatın yaklaşık 5000 lira altına 2016 1.2 TSI alabiliyorsunuz.
Opel Astra:
Güncellik sizin için önemli değil ise sizi üzmeyecek bir otomobil.
Gerisi sizin zevkinize kalmış.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı