80.000 TL araç önerisi

Büyük bir aileyiz ve bir arabaya ihtiyaç olduğunu öğrendik. 80 ila 90 bin civarlarında fazla yakmayan iyi bir aile arabası için tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu fiyatlara Tofaş alıcağınıza fındık kasa corolla alırsınız daha iyi bu fiyattaki arabalara göre sorun çıkarma olasılığı daha az ama büyük olduğu söylenemez.

"TR'nin en hesaplı Toyota'sı 1.6 LX" ilan no: 1048209859.
sahibinden.com user login
Km si yüksek olduğu için uygun 200 bin km de olanda bulursunuz.
Benim tasarım olarak en sevdiğim corollada AE 92 liftback corollada önerebilirim bu araç fındık kasaya göre parçası daha az bulunur ancak iki arabanın motoruda aynıdır.
Toyota Corolla kemik gibi araba ilan no: 1048550222.

Bu fiyatlara Tofaş alıcağınıza fındık kasa corolla alırsınız daha iyi bu fiyattaki arabalara göre sorun çıkarma olasılığı daha az ama büyük olduğu söylenemez.

Benim tasarım olarak en sevdiğim corollada AE 92 liftback corollada önerebilirim bu araç fındık kasaya göre parçası daha az bulunur ancak iki arabanın motoruda aynıdır.

Ekstra olarak illa büyük araba istiyorum diyorsanız
2.0 hdi partner 2006 camlı koltuklu ilan no: 1048973624.
Bu tarz kango partner gibi arabalarda büyüklük olarak iyidir ancak bu araçların atmosferik olanları çok hantal ilandaki Turbo'lu olan modelidir atmosferiklerin hantal olduğunu unutmamak lazım.

Ben ironi amaçlı söylemiştim.

Hocam fiyatı bir tık daha artırırsanız, Renault Megane 1'ler var. Bizde şu an o araç var ve gerçekten biz rahat rahat şehirler arası yolculuk da sıkıntı çekmeden 5 kişi gidip gelebiliyoruz. Yakıt konusunda o fiyatlara az yakan araç bulmak zor. Ayrıca Megane serisi makam aracı olduğu için konforu bir tık daha yüksek. Arkada 98 model olmasına rağmen kol dayama/4 cam otomatik vs özellikler var.

Oyy ne de büyük özelliklermiş.
Dostum paran yoksa alma paran olduğu zaman konu aç git yatırım falan yap imkanın varsa yurt dışına çık Türkiye'de yaşam zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı