80.000 TL'ye motor önerisi

2.elde Yamaha Nmax temiz bulabilirsen her işini görür, güzel motordur. ABS'si her serisinde var diye hatırlıyorum. Sıfır olarak önerim şu an yok, bakarsam tekrar güncellerim.

Tek silindirli makinelerde Kawasaki 250SL çok önerilir bu fiyata. Şahsen 80k bütçem olsa Çinli motor almam, drift l kullanıcısı olarak söylüyorum. Bu sadece bir tabu veya ırkçılïk değil, sürdüğüm 10 yaşındaki bakımsız Honda CB125E'nin şanzımanı bile 22 model drift l şanzımanından kat kat rahattı istikrarlıydı. Tabii cfmoto Mondial'den daha iyidir diye düşünüyorum, yine de göstergesi 10k olan yedek parça beklerken bir mevsimi garajda geçirecek Çin malı bir motor almazdım. Uyguna bulursan MT-25, bulamazsan şehrindeki servisi iyiyse her türlü Honda'yı alabilirsin, kötüyse elleme bile apaçi tayfa yatak sarmamış CBR bırakmadı çünkü.

Sıfır olarak öneri verecek olursam Bajaj Pulsar NS 200 öneririm. Bütçeyi arttırabilirseniz sıfır Dominar 250'de tercih edebilir ancak bu iki motor arasından ben NS 200 tercih ederdim şahsen. Dominar modeli CC'sine göre daha ağır ve hantal bir motor ancak konfor olarak daha iyi. CF Moto 250 NK bu bütçe de NS 200'e göre yeni tasarımı ve daha yeni teknolojisiyle daha iyi bir seçenek ancak ben tercih etmem. Kendim Drift L kullanıcısıyım ve bilindiği üzere ikisinin de servisi aynı. Drift L aldıktan sonra servis ve satış sonrası destek ile yaşadıklarımdan dolayı bir daha bu servislere bulaşmam. Parça bulunabilirliği ve servis kalitesi açısından size rehber olabilmesi için bıraktığım videoyu izlemenizi öneririm. Ayrıca bütçeniz biraz daha artabilirse ikinci el olarak eski kasa MT 25 öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı