80-100 bin TL Motor önerisi

AlreadyBroken494

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle bayramınız mübarek olsun, bir motosiklet alacağım fakat ne alacağım hiç bilmiyorum. İşe spora gitmek için ve arada bir gezmek için kullanacağım. Motordan çok anlamıyorum bazı yakınlarım bütçeme uygun Drift L veya benzeri motor tavsiye ettiler fakat kötü yorumlar yüzünden ve görünüşü pek hoşuma gitmediği için birazcık soğudum. Kurye motoru gibi gözüken bir motor almakta istemiyorum bir türlü karar veremedim. Bütçem 80bin en fazla 100'e kadar çıkabilirim, şöyle bir sorun var ki taksitle alacağım o yüzden motosiklet mağazasından olması gerekiyor ve 80CC üstünde olmasını istiyorum çünkü genellikle artçıyla kullanacağım. Ben kendi beğendiğim modelleri yazıyorum içlerinden hangisi kaliteli ya da onlardan daha kaliteli şu var bunu alabilirsin gibi cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Mondial strada 125CC.
RKS freccia 150CC.
Arora beatrix 150CC.
Ve İstanbul içi 2 tane mağazada CFMOTO 150nk gördüm birisi 19bin km diğeri de 40bin kmde onunda görünüşü çok hoşuma gitmedi ama kaliteli bir motor diyorsanız alabilirim. Önceliğim rahat olması ve yedek parça sıkıntısı yaşamayacağım bir motosiklet.

Tvs alabilrisin. Nispeten daha kalitelidir ya da Benelli 125s alabilirsin. Benelli görünüş olarak aşırı hoşuna gidecektir buna eminim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benelli 125 s görünüşü hoşuma gitti fakat bazı kullanıcılar yedek parça temin edemediklerini çok pahalı olduğunu veya çok geç geldiğini belirtmiş, tvsde ise fren sisteminin sıkıntılı olduğunu belirtmiş çoğu arkadaş. İlk motorum olacağı için illaki düşüp kalkıcam yedek parça sıkıntısı olmasını istemiyorum, başka tavsiyeniz varsa belirtirseniz sevinirim.

Tvs Raider 125 incelemelerini filan izledim bayağı hoşuma gitmeye başladı fren konusunu çok önemsememezsem galiba bunu alacağım, zaten elimde ki fiyat bandına maalesef 4/4'lük bir motor beklemiyorum.

Son düzenleme:
Benelli 125 s görünüşü hoşuma gitti fakat bazı kullanıcılar yedek parça temin edemediklerini çok pahalı olduğunu veya çok geç geldiğini belirtmiş, tvsde ise fren sisteminin sıkıntılı olduğunu belirtmiş çoğu arkadaş. İlk motorum olacağı için illaki düşüp kalkıcam yedek parça sıkıntısı olmasını istemiyorum, başka tavsiyeniz varsa belirtirseniz sevinirim.

Tvs Raider 125 incelemelerini filan izledim bayağı hoşuma gitmeye başladı fren konusunu çok önemsememezsem galiba bunu alacağım, zaten elimde ki fiyat bandına maalesef 4/4'lük bir motor beklemiyorum.

Arka freni düzenli olarak somundan sıkarsan rahat durursun.

Geri
Yukarı