80 bin TL'ye alınabilecek araçlar

ZisyX_Poena_Oguz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Merhaba, başlıkta da belirttiğim üzere maksimum 80.000₺ bandında ikinci el araç almayı düşünüyorum. Fakat kredi çekip alacağım. Hangi bankadan kredi çeksem daha az faiz koyar, taşıt kredisi mi ihtiyaç kredisi mi çekmeliyim? İkinci sorum da şu maksimum 80.000₺ civarı başımı çok ağrıtmayacak ikinci el hangi marka model alınabilir? Şimdiden teşekkürler, iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle motor seçeneğini düşünmenizi öneririm. Piyasayı biliyorsunuz maalesef bu paralara binilebilecek neredeyse hiç araç yok. İlla ki 80 bin TL'lik bir şey alacağım derseniz Accent olabilir. Çok yokuşlu bir yerde yaşamıyorsanız üzeceğini sanmam bu paraya.

Öncelikle motor seçeneğini düşünmenizi öneririm. Piyasayı biliyorsunuz maalesef bu paralara binilebilecek neredeyse hiç araç yok. İlla ki 80 bin TL'lik bir şey alacağım derseniz Accent olabilir. Çok yokuşlu bir yerde yaşamıyorsanız üzeceğini sanmam bu paraya.

Fiat Uno nasıldır peki?

70 serisi sevilir, parçası ucuzdur, piyasası da hızlıdır. Araç tabii ki hiç sağlam değil bir de frenleri de güvenli değil. A noktasından B noktasına sakin kullanımda götürür sizi küçüktür park sorunu falan da yaşamazsınız. Eğer alacaksanız hidrolik direksiyonlu modellerine bakın.

Hmm, anladım teşekkür ederim.

80 binlira kredi çekersen 24 aydan fazla taksit yapamazsın. 50bin üstüne 24ten fazla yapılamıyor.
bana 65 bin lazım oldu o zaman araştırdım en az faiz vereni 1.94 ile ziraatti. (ama gidince 2.19 dediler reklamlarına aldanmayın). ziraat kredi kartı fatura falan şartı koştu kıl oldum çıktım.
Akbank'tan 50 (2,26)
Enpara'dan 15 (2.74) çektim.

80 bin lira tasit kredisi alabilirsiniz. Yuzde otuzu veya yirmibesi tam emin degilim pesin odeniyor. En uygun faiz Kuveyt Turk.
Taşır kredisinde, eğer kasko yapılamıyorsa taşıt kredisi vermezler. 80 binliraya da kasko yapılabilecek bir araç yok.

80.000'e taşıt kredisi ile araç alamazsınız. 8 yaş sınırı hatta çoğu bankada 5 yaş sınırı var ve bu yaşta bu fiyata araba yok.

Merhaba, başlıkta da belirttiğim üzere maksimum 80.000₺ bandında ikinci el araç almayı düşünüyorum. Fakat kredi çekip alacağım. Hangi bankadan kredi çeksem daha az faiz koyar, taşıt kredisi mi ihtiyaç kredisi mi çekmeliyim? İkinci sorum da şu maksimum 80.000₺ civarı başımı çok ağrıtmayacak ikinci el hangi marka model alınabilir? Şimdiden teşekkürler, iyi sosyaller.

Lada Vega.

Yeni konular

Geri
Yukarı