80 TL Gaming Mouse Önerisi

aesurek

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bana 80 TL'ye güzel bir mouse lazım. Elim büyük ve mouse'u Palm Grip şeklinde tutuyorum. Şimdiden teşekkürler.

Adam mouse'a küçük diyor. Şöyle söyleyeyim şuanda SGM X9'un eski modelini kullanıyorum. Hiç memnun değilim. Elimde terleme yapıyor ve sağ taraftaki yüzük ve serçe parmağımı koyma yerleri bana göre değil. O yüzden ben Monster Pusat v1 gibi sade bir mouse istiyorum. Fakat biraz daha büyük olursa iyi olur. Sizce Bloody A9 nasıldır? Önerilere açığım.

Adam mouse'a küçük diyor. Şöyle söyleyeyim şuanda SGM X9'un eski modelini kullanıyorum. Hiç memnun değilim. Elimde terleme yapıyor ve sağ taraftaki yüzük ve serçe parmağımı koyma yerleri bana göre değil. O yüzden ben Monster Pusat v1 gibi sade bir mouse istiyorum. Fakat biraz daha büyük olursa iyi olur. Sizce Bloody A9 nasıldır? Önerilere açığım.
Alınabilir. Gayet iyi bir mouse.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı