80 TL kulak içi kulaklık önerisi

Charaa

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Müzik dinlemek ve oyun oynamak için kullanacağım. TL bu halde iken biraz zor ama en önemlisi sağlam olsun birkaç kullanıyorum bozuluyor hemen. Hem mikrofon olursa hem de ses kalitesi iyi olursa güzel olur. Mikrofonu çok iyi olmasına gerek yok karşıdakiler sesimi duysun yeter.

Müzik dinlemek ve oyun oynamak için kullanacağım. TL bu halde iken biraz zor ama en önemlisi sağlam olsun birkaç kullanıyorum bozuluyor hemen. Hem mikrofon olursa hem de ses kalitesi iyi olursa güzel olur. Mikrofonu çok iyi olmasına gerek yok karşıdakiler sesimi duysun yeter.

Zaten kulak içi kulaklıklar uzun ömürlü olmazlar arkadaşın önerdiğine bakabilirsiniz.

JBL diye hemen atlamamanızı öneririm.

Bunlardan birini alabilirsiniz hepsi kaliteli modeller.

🥲

Bim'de 10 TL'ye kulaklıklar var. Ses kalitelerini de beğeniyorum ben. Bence onlardan al hem bozulsa kopsa kafaya takmazsın.

Geri
Yukarı