80 TL Oyun Kulaklığı Önerisi

aesurek

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bana CS:GO için bir kulaklık lazım. Yani yüksek ses verirse iyi olur. Ve de rahat olması lazım. Teşekkürler

Benim aldığım ve 2-3 senedir kullandığım kulaklık hiç kulağı acıtmıyor sesi de iyi;
Sony Mdr-zx100 Kafa Bantlı Kulaklık (beyaz) 911 - n11.com
Bunun tek sıkıntısı süngerin üstündeki o kaplama soyuldu o kadar rahatsız etmiyor hiç bir şekilde ama ileride soyuluyor. Bunun o kapalaması deri olan modeli var o da şu. Bu da soyulabilir ama kolay kolay olmayacaktır;
Sony Mdr-zx310 Stereo Sound Kafa Bantlı Kulaklık GittiGidiyor'da 215569799
Rahatlık bakımından çok iyi ses seviyesi olarak gayet yeterli. Bir de sesin kaliteli gelmesi kulaklıkla bitmiyor kullandığın ses kartı da iyi olmak zorunda. Benim kullandığım ve memnun kaldığım bir kulaklık. CS:GO'da çok rahat adamın nerede olduğunu anlıyorum ses seviyesi: %25.

O uyarıyı yapmayı unuttum ama önerdiğim kulaklığı alması daha iyi mikrofonsuz dışarıda da takabilir 30 liraya da ayrı bir mikrofon alır daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı