80 TL'ye GTX 260 alınır mı?

Almayacaksan ben alabilirim :)
açıkçası sistem toplamak istiyorum şu an yaklaşık 3200 bütçem var ancak alacaklarıma ancak yetiyor.
Alacağım işlemci AMD 1600 olduğundan dahili ekran kartı yok ekran kartına şimdilik bilgisayarı çalıştırabilmek için ihtiyacım var daha sonra RX580 ya da 590 8 GB'lık versiyonlarını alabilecek kadar para biriktirince onlardan almayı düşünüyorum.
590 alma 550 liraya git RX 480 al daha ucuz daha iyi

RX 480 nasıl RX 590'dan iyi oluyor bana açıklarmısın?
Bak şimdi 480 750 lira ve sana verdiği FPS rainbow six siege için 110 590 ise 1500 lira ve verdiği FPS 150 yani fiyat farkına bakınca ve fiyata göre performansı düşününce 480 daha iyi kalıyor sonuçta daha ucuz ve performansı ucuzluguna göre gayet iyi bende RX 590 var

Bak şimdi 480 750 lira ve sana verdiği FPS rainbow six siege için 110 590 ise 1500 lira ve verdiği FPS 150 yani fiyat farkına bakınca ve fiyata göre performansı düşününce 480 daha iyi kalıyor sonuçta daha ucuz ve performansı ucuzluguna göre gayet iyi bende RX 590 var

Allah aşkına boş yapma :) RX 590 bir çok oyunda Ultra kalitede açabilecek bir ekran kartı RX 480 alınmaz artık.

Arkadaşlar çok eski, Dx10 olması ve fazla güç tüketmesi nedeniyle almaktan vazgeçtim. Sizin önerdiğiniz kart varsa öneriye açığım. İkinci el olacağı için fazla yükseğe kaçmayalım malum zaten dediğim oyunlar oynanacak.

Arkadaşlar çok eski, Dx10 olması ve fazla güç tüketmesi nedeniyle almaktan vazgeçtim. Sizin önerdiğiniz kart varsa öneriye açığım. İkinci el olacağı için fazla yükseğe kaçmayalım malum zaten dediğim oyunlar oynanacak.

Dediğin oyunlara yeterli zaten sistemin eski fazla para vermene gerek yok.

Vaz geçme geçersen de söyle kanka ben alam GET var mı ? Kendimi düşündüm biraz kusura bakmayın alın bence :)

Yeni konular

Geri
Yukarı