80 TL'ye GTX 260 alınır mı?

qiyanax1

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kardeşim CS:GO, LOL, rocket leauge gibi oyunları oynasın diye ucuz ikinci el bir ekran kartı alacağım. E8400 ile GTX260 bu oyunlar için yeterli olur mu? 80 TL'ye satan birisini buldum kaçırmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
E8400 ile en son Max Payne oynamıştım, hiçbir sıkıntı yoktu.
GTX 260 olmasından ziyade durumu önemli. Temiz ise alın, değil ise almayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

80 liraya bence alınır.

Almayacaksan ben alabilirim :)
açıkçası sistem toplamak istiyorum şu an yaklaşık 3200 bütçem var ancak alacaklarıma ancak yetiyor.
Alacağım işlemci AMD 1600 olduğundan dahili ekran kartı yok ekran kartına şimdilik bilgisayarı çalıştırabilmek için ihtiyacım var daha sonra RX580 ya da 590 8 GB'lık versiyonlarını alabilecek kadar para biriktirince onlardan almayı düşünüyorum.

Almayacaksan ben alabilirim :)
açıkçası sistem toplamak istiyorum şu an yaklaşık 3200 bütçem var ancak alacaklarıma ancak yetiyor.
Alacağım işlemci AMD 1600 olduğundan dahili ekran kartı yok ekran kartına şimdilik bilgisayarı çalıştırabilmek için ihtiyacım var daha sonra RX580 ya da 590 8 GB'lık versiyonlarını alabilecek kadar para biriktirince onlardan almayı düşünüyorum.
3200TL'ye kral gibi bir bilgisayar dizebilirsin.

Kasa 580TL +

SSD 355TL +

Monitör 689TL +

Anakart 408TL +

İşlemci 625TL +

RAM 495TL +

3152.

Bu bütçeyle en uyguna şu şekilde bir sistem alabiliyorum şu an bütçem bu kadar ekran kartım yok.
Şimdilik bilgisayar açılsa video film izlesem yeter ileride ekran kartı takabilirim.
Senin bu bütçeyle monitör dahil bilgisayar önerin ne olurdu?
Bir de bu bilgisayara açabileceğim ucuz ekran kartını ben nereden bulurum :)
Bebeğim öneride bulunmam için araştırmam lazım onun için de zamanım yok. Bilgisayarımı toplarken bütün sitelere üşenmeden teker teker bakmıştım, nerede en ucuzu oradan aldım. Tek önerim iyi araştırman.

Ryzen 5 3600.
Gigabyte B450M S2H.
Corsair 2x8 3000MHz.
RX590 Nitro+ SE.
Corsair Spec Delta.
Corsair 650W.

Bu arakadaşlara toplamda 4189TL verdim 31 aralıkta topladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı