80 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
80
80 TL civarı klavye arıyorum. Şunun gibi olsa güzel olur.

İnternetten alınan 80 liralık klavyelerin çok verimli olabileceğini düşünmüyorum mesela Philips bu klavye internette 139 lira iken 1 ay önce şokta 80 lira idi.

Beklemenizi ve indirimleri takip etmenizi öneririm

Everest klavye almanızı önermiyorum.
Azıcık daha biriktirip sağlam bir klavye alın.

Hocam bütçe 80 TL demiş ya ondan böyle bir klavye önerdim. Hem kendimde kullanıyorum. Fanboyluğa gerek yok.

Hocam bütçe 80 TL demiş ya ondan böyle bir klavye önerdim. Hem kendimde kullanıyorum. Fanboyluğa gerek yok.
Kim fanboy acaba? 80 TL'ye bari Philips alsın, sırf sen kullanıyorsun diye o ürün iyi olacak diye bir şey yok, fason marka, fason ürün.
Gerçi, Philips'te öyle ama, neyse.

Kim fanboy acaba? 80 TL'ye bari Philips alsın, sırf sen kullanıyorsun diye o ürün iyi olacak diye bir şey yok, fason marka, fason ürün.

Güldürmeyin beni Philips ekran ve kişisel bakım ürünlerinde bir numara adamlar Gaming sektörüne ürün yaptı diye en iyisi olmuyor.
İnternetten baktımda tuşları sert diyor sizde de öyle mi siz tam nereden aldınız?
Migrostan aldım.

GameNote yide biz ilk defa duyuyoruz.
Güldürmeyin beni Philips ekran ve kişisel bakım ürünlerinde bir numara adamlar Gaming sektörüne ürün yaptı diye en iyisi olmuyor.

Migrostan aldım.
Tuşları sert mi?

İnternetten baktımda tuşları sert diyor sizde de öyle mi siz tam nereden aldınız?
Tuşları sert olamaz, Membrane bir klavye.
Eğer tuşlarda sertlik veya basma sorunu varsa, sorunlu bir klavyedir, arkadaş yaşamamış olabilir fakat bu sizin yaşamayacağınız anlamına gelmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı