80 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
80
Güldürmeyin beni Philips ekran ve kişisel bakım ürünlerinde bir numara adamlar Gaming sektörüne ürün yaptı diye en iyisi olmuyor.

Migrostan aldım.
Philips klavye kullanıyorum, kesinlikle değiştireceğim, Philips'te zaten ayrı bir beter, Everest gibi.
80 TL'ye alacağı klavyeden anca 1-2 aylık bir verim alır.
GameNote yide biz ilk defa duyuyoruz.

Tuşları sert mi?
GameNote'u duymamanız benim suçum değil, gayet kaliteli ve söz de alacağınız "Everest"'ten kat kat iyi.

Philips klavye kullanıyorum, kesinlikle değiştireceğim, Philips'te zaten ayrı bir beter, Everest gibi.

Bence kimin nasıl kullandığına bağlı ben çeşitli oyun oynayan birisi değilim.(maalesef oyun fiyatları olsun ortam yok) CS:GO ve Mount and Blade oynuyorum kasım'da almıştım hala kullanılabilir durumda.(Tabi ucuz etin yahnisi bir yere kadar ama idare ettiriyor)

Gamenote'u duymamanız benim suçum değil, gayet kaliteli ve söz de alacağınız "Everest"'ten kat kat iyi.

Bende şu an bu var bu iyi mi bunu satıp sizin söylediklerinizi alsam hatamı yapmış olurum?

Bence kimin nasıl kullandığına bağlı ben çeşitli oyun oynayan birisi değilim.(maalesef oyun fiyatları olsun ortam yok) CS:GO ve Mount and Blade oynuyorum kasım'da almıştım hala kullanılabilir durumda.(Tabi ucuz etin yahnisi bir yere kadar ama idare ettiriyor)
Kullanım başka, idare ettirmesi başka.
Bu arkadaş klavyeyi idare için mi, yoksa gerçekten kullanacağı için mi almak istediğini belirtmemiş.

Bende şu an bu var bu iyi mi bunu satıp sizin söylediklerinizi alsam hatamı yapmış olurum?

Hocam yakınınızda 3M Migros gibi yer varsa bir bakın derim aslında klavyeniz de iyi duruyor.

Bütçeniz varsa GameNote alın, PolyGold'dan Rampage'e geçerseniz, bir fark yaşamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı