80 TYT 30 AYT neti ile tahmini sıralama ne olur?

Ther

Hectopat
Arkadaşlar sizce 80 civarı TYT 30 civarı AYT neti ile sayısal sıralaması ne olur? AYT 35'e de çıkabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sizce 80 civarı TYT 30 civarı AYT neti ile sayısal sıralaması ne olur? AYT 35'e de çıkabilir.
hesap.png

Bir tane sitede hesapladım kesin olmayabilir ama sanırım böyle oluyor.

TYT'niz orta-iyi sayılırken AYT'niz neden bu kadar düşük kaldı?
Bilmiyorum hocam adamakıllı çalışmadım yeter yeter diye, şimdi de olmayacak diye çalışasım gelmiyor. Hedef 114k Atatürk Veterinerlik, inşallah girerim ne diyeyim ne yapacağımı şaşırdım.

Bilmiyorum hocam adamakıllı çalışmadım yeter yeter diye, şimdi de olmayacak diye çalışasım gelmiyor. Hedef 114K Atatürk veterinerlik, inşallah girerim ne diyeyim ne yapacağımı şaşırdım.

Bence 1 yıl daha mezuna kal şansını orada dene ve adamakıllı çalış.

@Ther hocam şimdiden sıralama olayına takılıp bence canınızı sıkmayın. Belki 2022 senesinde o bölüm 150 binle alacak, bunu da bilemeyiz işte. Sınav zorluğuna ve giren öğrencilere bakıyor tamamen. Tercih edilip edilmemesi de bir etken tabii ki.

@Ther hocam şimdiden sıralama olayına takılıp bence canınızı sıkmayın. Belki 2022 senesinde o bölüm 150 binle alacak, bunu da bilemeyiz işte. Sınav zorluğuna ve giren öğrencilere bakıyor tamamen. Tercih edilip edilmemesi de bir etken tabii ki.
Hayirlisi bakalım hocam çok daraldim sanki her şeyi unutmuş gibiyim bir deneme geliyor Özdebir misal 35 üstü, 3D geliyor 28, Aydın geliyor 35. Anlamadım gitti, geçen senenin sorularına bakınca denemelerden daha çok yapıyorum tek teselli o oldu, özellikle çok yanlış yaptığım fizik ve kimyada. " Ne de olsa adamlar 5 yıldır ortalama soruyorlar, denemedeki gibi ayrıntı değil." diyip geçiyorum inşallah yamulmam. Teşekkürler size de. Dayanacak guc kalmadı Allah daha böyle bir sene yaşatmasın.

Kardeşim mezun senesini az çok tahmin edebiliyorum, mezun olduğunu da ve önceki seneki yaptığın sıralamanın da çok iyi olmadığını biliyorum ama bu sene gerçekten iyi çalışmışsın, hedefini iyi yükseltmişsin. Eğer nasibinde varsa olacaktır umarım. Sen kendini kasmadan deneme yapmaya ve eksikliklerini kapatmaya devam et son haftaya kadar. 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı