800-1000 TL Arası Ekran Kartı Önerisi

Mertcan UZER

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi vatan da bu pazara kadar %30 ındırım var bende bu ındırımden yararlanmak amaclı kendıme sıstem dızdım sıstemim aşşagıdakı gıbıdır bana sadece başılıkdakı fiyat aralıgında ekran kartı tavsıyelerınız işlemcim amd olucak assagıda alıcagım parçalar yazıyor..

Alıcağım parçalar bunlardır eksık olan hdd ram vs vs bunları daha sonrada alabılırım onemlı parçaları alıyım yeter bu parçalarla en iyi şekılde verim alabileceğim ekran kartı tavsıyelerınızı beklıyorum veya bu işlemciyi alma bunu alırsan daha ıyı olur gıbısındende yorumlarınızı beklıyorm tabi aynı fıyat aralıgında olmak şartıyla :)
Şimdiden Teşekkürler....

KASA: TeknoBiyotik: Aerocool Strike-X One Advanced 2 x USB 3.0, 2 x 12cm Fan, SSD Ready Mid-Tower Siyah Oyuncu Kasası - Kasa - PC Bileşenleri
İŞLEMCİ: Amd Fx X8 8320 Soket Am3+ 3.5Ghz 16Mb Cache 32Nm İşlemçi - Vatan Bilgisayar
ANAKART: Gigabyte 970A-Ud3P Amd 970/Sb950 Am3+ Ddr3 2000Mhz (O.C.) Usb 3.0 Sata 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı