800-1200 TL fare önerisi

Makaleler
2
Dayım bilgisayarında kullanmak için fare alacak. Kablolu mu, kablosuz mu, Gaming mi, normal mi fark etmez. F/P olsun yeter dedi.
Orta büyüklükte eli var. Ofis programları ve ETS 2, Forest gibi oyunları da arada oynuyor.
Biraz geniş kriterler oldu maalesef ama bana söylenen bu. 1000 TL bütçeye F/P fare önerebilir misiniz? +-200 lira değişiklik yapılabilir bütçede.

PulseFire Haste çok mantıklı tercih hocam. Fiyatının karşılığını veren bir mousedur.

AJ099 ise berbat... Çöpten bir mcu kullanıyor, muhtemelen takılma sorunları yaşatır.

Genel olarak araştırdığımda iyi yorumlarla karşılaşmıştım bir de sensörü iyi diye attım ama siz böyle deyince tekrar bir araştırma sonucunda olumsuz yorumlarla karşılaştım haklısınız sanırım. AJ199 modeline iyi deniliyor kağıt üstündede sağlam gözüküyor sizce nasıldır?

Genel olarak araştırdığımda iyi yorumlarla karşılaşmıştım bir de sensörü iyi diye attım ama siz böyle deyince tekrar bir araştırma sonucunda olumsuz yorumlarla karşılaştım haklısınız sanırım. AJ199 modeline iyi deniliyor kağıt üstündede sağlam gözüküyor sizce nasıldır?

Sensörü 3311, çok da iyi değil. Asıl kötü olan mcu zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı