800-1500 TL Akıllı Telefon Tavsiyesi

Çağrı Cangir

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba dostlar, ben XA1 Ultra kullanıyorum, anneme telefon bakıyorum. Düşük bütçeli (800-1500) gibi mümkün olduğunca uygun, basit sosyal ağların yanında, rahat sorunsuz oyun oynatacak, sorun çıkarmayacak, kolay kullanıma sahip, normal bir kamerası olan bir telefon bakıyorum.

Şuan düşündüğüm telefon XA ya da XA1 düşük ve normal bütçeli tavsiyelerinizi istiyorum.
İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi mi 5s plus donanımsal olarak mükemmel bir cihaz. İncelemeni tavsiye ederim bir göz at.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20170910-012656.png
    Screenshot_20170910-012656.png
    124 KB · Görüntüleme: 190
Kesinlikle XA tavsiye etmiyorum. Çok daha iyi cihazlar varken alınması çok mantıksız üstelik 2016 model.

Anneniz için batarya performansı önemlidir kanımca. K6 Note alarak bir miktar parayı cebinizde bırakabilir yada P2 alabilirsiniz. Batarya önemli değil kamera ise farklı alternatiflerde mevcuttur.

Üstünden neredeyse 1 sene geçmiş konumun, birden karşıma çıktı iki çift şey yazayım dedim.
Tavsiye ettiğiniz üzere P2 cihazını aldık, gayet memnun da kaldık.
Telefonun bataryası annem son parlaklıkta, arkada bir sürü uygulama açık şekilde saatlerce oyun oynasa bile bitmiyor, bütün ihtiyaçlarını karşılıyor.
Konuyu hortlatmış olsam da, görünce mutlu oldum ve tekrar teşekkür etmek istedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı