800-850W Gold PSU önerisi

Bütçe
3000
Bu siteyi biliyorum da tier liste göre ezbere güç kaynağı alınmamalı. Test metodolojisi okunmalı önce. Oradaki istisnasız tüm maddeleri sağlamak gerekiyor. Performans konusunda Tier A olsanız bile fan konusunda A sınıfını sağlayamadığınız için B sınıfına düşebilirsiniz. MWE 850 V2 pek çok alanda PQM'den daha iyi performans veren bir model. Hold-Up, Ripple değerleri, 12V Transistent Response değerleri...

Son düzenleme:
Çok iş görüyor hocam.

Evet baktım az önce yazmıştım. Mesajımı düzenledim şimdi tekrar detaylı testlere bakıp.

PQ-M alabilirsiniz içinizden o geliyorsa. Overall performans olarak fark az. Detaylı bakınca böyle sonuçlar ortaya çıkıyor.

Evet hocam MWE V2 Gold gerçekten iyiymiş. Amazon'da kargo ücreti yok 3070TL. Bunu alıyorum o zaman.

Arkadaşıma aynı modeli aldırdım o da kullanıyor. PC açılıp kapandığında çıt sesi duyabilirsiniz. O da baypass rölesinden kaynaklı, olması gereken bir şey. 👀

Evet hocam görmüştüm onu bir sıkıntı çıkarmadıkça sıkıntı olmaz benim için.

Siparişi iptal etme şansınız var mı? MWE serisi bu V850 değil. İkisi çok benziyor karışmış... Şimdi fark ettim.

Ben de bu işte bir yanlışlık olmalı diyorum, şimdi anlayabildim. V850 değil o model. PQ-M daha iyi elbette MWE 850'den. İptal edip onu alabilirsiniz. Çok özür diliyorum...

Siparişi iptal etme şansınız var mı? MWE serisi bu V850 değil. İkisi çok benziyor karışmış... Şimdi fark ettim.

Ben de bu işte bir yanlışlık olmalı diyorum, şimdi anlayabildim. V850 değil o model. Pq-m daha iyi elbette MWE 850'den. İptal edip onu alabilirsiniz. Çok özür diliyorum...

Hocam banım vardı yazamadım. Doğru hocam haklısınız ben de öyle sanmıştım en başta hatalar olabilir. Kendinizi üzmeyin sipariş etmemiştim zaten şu an elimde tek ekran kartı var sistemi şu an almayacağım internet olan bir yere gittiğimiz zaman alacağım ancak şimdiden başlayayım dedim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı