800 bin TL 2.el sedan otomatik araba önerisi

Evet hocam Skoda diğerlerinin çok çok üstünde ama boyalı parçası fazla ve değişeni vs. var. Diğer araçlar daha temiz gibi duruyor.

Boya işçiliği güzel yapıldıysa gözle görülerek değerlendirilebilir. Değişen bir parça ön takımlara veya yürüyene darbe almadıysa yine sorun olmayacaktır. Sadece filtreleyip ilk 3 ilandan bir tanesini gönderdim arkadaş marka ve modeli feyz alıp detaylı inceleme yapacaktır eğer model hoşuna giderse. Neredeyse 10 senelik bir araba almayı düşünüp boya ve tek parçaya takılmamak gerekir bence. Eğer bakımları düzenli yapılmış ve hor kullanılmamış işe 1-2 parça değişen ve boya sorun yaşatmaz.

Her yer boyalı hocam sıkıntılı araç. Açıkçası ben olsam temiz Megane alırdım.

Boya işçiliği güzel yapıldıysa arabaya ne gibi bir sıkıntısı var söyler misin?

2-3 parça boyalı olsa alınır fakat araç neredeyse komple boyalı. Kazalı bir araç. Temiz bir araç almak daha mantıklı bence.

Sorumun cevabını alamadım ancak yine de teşekkür ederim. Neyin alınıp alınmayacağı kişisel bir seçim umarım arkadaş 800 bin TL gibi bir parayı neye yatıracağında kendisi için doğru kararı verir.

Sorumun cevabını alamadım ancak yine de teşekkür ederim. Neyin alınıp alınmayacağı kişisel bir seçim umarım arkadaş 800 bin TL gibi bir parayı neye yatıracağında kendisi için doğru kararı verir.
Skoda kötü araç değil fakat ben olsam temiz araç, en fazla 2-3 boyası olan bir araç alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı