800 Lira Telefon Önerisi

• Konuyu başlatan Anıl Sezer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 3B
Doğru düzgün ROM bulamayacaksa insanlar ne yapsınlar o telefonu. Destek kadar önemli bir şey yok telefon dünyasında. Yoksa kendi başınıza kalırsınız.

Yanlış düşünüyorsunuz telefonun fazla tanınmaması onun kalitesiz veya çöp olduğu anlamına gelmez. Piyasadaki pek çok oyunu kaldırıyor.

Piyasada ki pek çok oyunu kaldırıyor derken? Bir telefonu kaliteli yapan şey kaldırdığı oyunlar mı? Hadi Casper alalım. 2 GB ekran kartı var nasıl olsa.

- - - Güncellendi - - -

General Mobile Discovery, Samsung Galaxy S3 kalitesinde bir telefondur. Çöp olduğunu düşünmenize sebep olan şey nedir?

Telefonu satın aldığım andan itibaren bana olan desteklerini keseceklerse ne yapayım ben o telefonu? Bir telefonu güncel tutmaları lazım. Servis kalitesi olması lazım. 3 yılda bir telefon çıkarıp bu kral telefon demekle olmuyor. T20 maxiphone'da bir zamanlar kraldı...

Piyasada ki pek çok oyunu kaldırıyor derken? Bir telefonu kaliteli yapan şey kaldırdığı oyunlar mı? Hadi Casper alalım. 2 GB ekran kartı var nasıl olsa.

- - - Güncellendi - - -

Telefonu satın aldığım andan itibaren bana olan desteklerini keseceklerse ne yapayım ben o telefonu? Bir telefonu güncel tutmaları lazım. Servis kalitesi olması lazım. 3 yılda bir telefon çıkarıp bu kral telefon demekle olmuyor. T20 maxiphone'da bir zamanlar kraldı...

Sen istiyor güncel telefon o zaman sen kıyacak para.

- - - Updated - - -

İşin aslı şu güncel telefon istiyorsan Nexus serisi alacaksın. Problemsiz.

N4 al. 200 TL daha ekle.

Kurban bayramını beklemek en iyisi galiba şimdi aklıma geldi. Tam 1 ay var. Belki Vatan %30 indirim yapar. Ancak siyaset yapmak gibi olmasın ama Suriye'ye müdahale olursa dolar artacakmış gibime geliyor. Siz ne diyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı