800 TL 2. el ekran kartı önerisi

Hocam ne için kullanacaksınız oyunmu video mu yoksa yazılım grafikerlik filanmı.
sadece oyun

GTA 5 ise ben MX 150 laptopta GTA 5 açtım çok kasma eğer grafikleri düşürürsen bir de düşük grafik modu yüklersen FPS attıran açar.
testlerine bakıyorum zaten kartların hepsi orta yüksek ayarlarda 60 fps veriyor

Bir de 300 watt PSU alacağım o yüzden mümkünse gücü anakarttan alan arıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTA oynayacağın zaman bu modu kur.

Dün akşam XFX RX 550 2 GB aldım kutulu faturalı, kargo vs toplam 900 liraya yakın tuttu, 3 aylık için işimi görceğini düşünüyorum.

Dün akşam XFX RX 550 2 GB aldım kutulu faturalı, kargo vs toplam 900 liraya yakın tuttu, 3 aylık için işimi görceğini düşünüyorum.

Hayırlı olsun hocam Allah sağlıklı sıhatli kullanmanızı nasip etsin keşke 4 GB olan bir tane bulsaydınız ama eğer kısa süreliyse çok sorun olmaz.

Hayırlı olsun hocam Allah sağlıklı sıhatli kullanmanızı nasip etsin keşke 4 GB olan bir tane bulsaydınız ama eğer kısa süreliyse çok sorun olmaz.
2 lik versiyonlarının bilinmedik markalıları 1000 liradan başlıyordu, yani 4 lükler 1200 lira civarındaydı ama bütçeyide o kadar artıramazdım 😕

Geri
Yukarı