800 TL 75 Hz Monitör Önerisi

Tavsiye etmiş olduğum monitör 72 hz, freesync ve 4 ms, 1ms ile 4ms arasındaki farka takılmayın, zaten bu farkı anlayabilir misiniz bilmiyorum, panel kalitesi ve renk canlılığı gibi faktörler daha çok gözle görülebilir bir durum.
Monitörün 4 ms olması FPS oyunlarında sizi rakiplerinize oranla 4 kat geriye atmaz merak etmeyin.

Tavsiye etmiş olduğum monitör 72 hz, freesync ve 4 ms, 1ms ile 4ms arasındaki farka takılmayın, zaten bu farkı anlayabilir misiniz bilmiyorum, panel kalitesi ve renk canlılığı gibi faktörler daha çok gözle görülebilir bir durum.
Monitörün 4 ms olması FPS oyunlarında sizi rakiplerinize oranla 4 kat geriye atmaz merak etmeyin.
Özellikler de 60 HZ yazıyor hocam ama.

Monitörü ben kullandım, monitör 72 Hz. ayarlar kısmından üstün motor seçeneğine alınca 72 Hz oluyor.

RTX 2060 kullanıyorsan 144 hz alman çok daha iyi olur hemde ileriye dönük bir yatırım yapmış olursunuz ama bütçe konusu tabiki size kalmış.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı