800 TL 75Hz 1ms monitör önerisi

Profesyonel oyuncu değilseniz anlayabileceğinizi sanmıyorum.

Hocam monitör geldi. Çok şükür ışık sızması, ölü piksel sorunu yok fakat 75 Hz seçeneği de yok. VGA ile bağlantı yaptığım için mi acaba? Önce ki monitörümde de VGA bağlantı kullanıyordum, 75 Hz alabiliyordum. 1080P'de 85 Hz'e kadar destekliyor diye biliyordum, driver yüklemesi vs. mi yapmam gerekiyor?

VGA olmasından kaynaklı olmalı. Driver olmaksızın çalıştırması gerekiyor. Yine de deneyin: Philips LCD monitör 242V8A/01 için destek sayfasını ziyaret edin
Nvidia panel>ekran>çözünürlük değiştirme>pc>1080p 75hz

VGA olmasından kaynaklı olmalı. Driver olmaksızın çalıştırması gerekiyor. Yine de deneyin: Philips LCD monitör 242V8A/01 için destek sayfasını ziyaret edin
Hangisini indireceğimi bilemedim bu siteden, CD ile yükleyecektim kasamda da CD kısmı yok maalesef. Yakın zamanda DP kablosu sipariş edeyim o halde. Müsait iseniz ve dönüştürücünüz var ise VGA ile deneme şansınız var mı rica etsem? Onunla alakalıysa hemen sipariş geçeceğim.
66.PNG

Son düzenleme:
Hangisini indireceğimi bilemedim bu siteden, CD ile yükleyecektim kasamda da CD kısmı yok maalesef. Yakın zamanda DP kablosu sipariş edeyim o halde. Müsait iseniz ve dönüştürücünüz var ise VGA ile deneme şansınız var mı rica etsem? Onunla alakalıysa hemen sipariş geçeceğim.Eki Görüntüle 596687
o sekmeden değil de altta mavi renk PC yazan yerin altındaki 1080p yi seçin. Win7 driverı indirin masaüstüne çıkarın daha sonra aygıt yöneticisinden monitörü seçip elle güncelleştirin masaüstündeki dosyayı göstererek.

o sekmeden değil de altta mavi renk PC yazan yerin altındaki 1080p yi seçin. Win7 driverı indirin masaüstüne çıkarın daha sonra aygıt yöneticisinden monitörü seçip elle güncelleştirin masaüstündeki dosyayı göstererek.
Yardımlarınız için teşekkürler hocam. Bugün monitörün sağ kısmında gözden kaçırdığım 2 adet ölü piksel tespit ettim. İade ya da değişim için geri göndereceğim maalesef, çok da hoşuma gitmişti monitör. Işık sızması sorunu da olmaması içimi rahatlamıştı. Bakalım değişim yaparlar umarım. Aslında çok minikler ve neredeyse anlaşılmıyorlar ama zamanla büyüyebildiğini söylüyor bazı arkadaşlar, onun için göndermemde fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı