800 TL Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

€mre

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 800 TL gibi bir bütçem var. Azıcık arttırma şansım da var. Benim istediğim kulaklık kulak içi müzik dinleyebileceğim çok seviyorum müzikleri ve bazen video ve film izleyebilirim. Ona göre bir kulaklık önerin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, 800 TL gibi bir bütçem var. Azıcık arttırma şansım da var. Benim istediğim kulaklık kulak içi müzik dinleyebileceğim çok seviyorum müzikleri ve bazen video ve film izleyebilirim. Ona göre bir kulaklık önerin.
merhaba 6 ay önce replika airpods pro aldım çok memnunum hiç bir sıkıntıkı yok öneririm

Bu forumda önereni çok var. Kendim de aldım kullanıyorum. Son derece memnunum. Tek sıkıntısı sesi arttırınca dışarıda da duyuluyor ama fiyat göz önünde bulundurulduğunda çok büyük bir dezavantaj değil bence.

Özellikle markası olmayan ürünlerin sar değeri yüksek oluyor. Devamlı kulağında beynine çok yakın bir bölgede aktif işlem yapacak, arge yapmayan firmaların mallarını önermiyorum. Zaten yeterince risk ihtiva eden bir hede, bari düzgün onaylanmış bir marka almalısın. Gerekirse bazı özellikleri eksik olsun ama düzgün bir markanın ürününü kullanmanı öneriyorum.

Silikonsuz:

Silikonlu:

Ayrıca buna da bakabilirsin:
Kutusunun kapağı yok ama manyetikleri gayet sağlam.

Qyc t13 öneririm 280 tl gibi bi fiyatı var.Bence çok para vermeye gerek yok videolarını izleyebilirsiniz çok önerilen bir cihazdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı