800 TL kulak içi Bluetooth kulaklık önerisi

@AriceN hocam bir ürün aldıktan sonra mümkün olduğunca fiyatına bakmıyorum. Siyahının 1000 TL olduğunu düşünüp mutlu olmaya çalışıyorum.
Şaka bir yana 650 TL'yi de hak ettiğini düşünüyorum. Tek gördüğüm sıkıntısı kutunun kapağını kapatınca hafif oynuyormuş gibiydi ama çok da sıkıntı olacak gibi durmuyor. 😁

Ben siyahını aldım kendimi öyle avutuyorum. Siyah daha iyiymiş galiba ama kutu mat ve pürüzlü düşmüyor ve hissiyatı gerçekten iyi.

Hocam geçen kulaklık 400TL'ye düştü resmen ağlayacaktım ben 650 TL'den aldım🤣 keşke 1 2 gün daha bekleseydiniz.

Benim için 100 TL üzülmek için gerçekten düşük bir miktar. Yine de 400 daha iyi olurmuş. :D

Benim için 100 TL üzülmek için gerçekten düşük bir miktar. Yine de 400 daha iyi olurmuş. Çok
Hocam selamlar. Bugün ben de kervana katıldım zor da olsa karar vermek aldım. Çok kısa deneyimlerinizi aktarabilir misiniz? Mikrofon gerçekten iyi mi? ANC ve Şeffaflık modları nasıl sizce etkili mi? Daha kargoya verilmedi hala şansım var :)

Hocam selam. Bugün ben de kervana katıldım zor da olsa karar vermek aldım. Çok kısa deneyimlerinizi aktarabilir misiniz? Mikrofon gerçekten iyi mi? ANC ve şeffaflık modları nasıl sizce etkili mi? Daha kargoya verilmedi hala şansım var :)

Şahsi kullanımımı söyleyeyim mikrofon çom iyi ANC ortadan iyi şeffaflık modu orta denir bence lakin ses kalitesi gerçekten iyi hayırlı olsun.

Şahsi kullanımımı söyleyeyim mikrofon çom iyi ANC ortadan iyi şeffaflık modu orta denir bence lakin ses kalitesi gerçekten iyi hayırlı olsun.
Aslında benim için şeffaflık modu önemliydi. Normalde silikonlu kulaklıklar gerçekten yapısı gereği sesi kesiyor. Şeffaflık modu aktifken yanımda konuşanların sesini duyabileceğim şekilde iletebiliyor mu kulaklık?

Aslında benim için şeffaflık modu önemliydi. Normalde silikonlu kulaklıklar gerçekten yapısı gereği sesi kesiyor. Şeffaflık modu aktifken yanımda konuşanların sesini duyabileceğim şekilde iletebiliyor mu kulaklık?

Duyabiliyorsunuz sorun yok. Ancak rüzgarlı ortamlarda kulağım uğulduyor hakikaten ama o şeffaflık modunun prensibinden olabilir.

Duyabiliyorsunuz sorun yok. Ancak rüzgarlı ortamlarda kulağım uğulduyor hakikaten ama o şeffaflık modunun prensibinden olabilir.
Anladım hocam teşekkürler. Peki bir sorum daha olacak daha önce Hepsiburada da böyle bir sorun yaşamadım satıcıların çoğu güvenli zaten. Ama bir satıcıdan aldım ürünü. Orjinalliğini sorgulayabileceğim bir site var mıdır veya seri numarasını falan sorgulatabileceğim? Veya jelatinini açmadan orjinalliğini anlamam mümkün müdür aksi durumda iade edebilmem adına?

Anladım hocam teşekkürler. Peki bir sorum daha olacak daha önce Hepsiburada'da böyle bir sorun yaşamadım satıcıların çoğu güvenli zaten. Ama bir satıcıdan aldım ürünü. Orjinalliğini sorgulayabileceğim bir site var mıdır veya seri numarasını falan sorgulatabileceğim? Veya jelatinini açmadan orjinalliğini anlamam mümkün müdür aksi durumda iade edebilmem adına?

Bildiğim kadarıyla yok ancak uygulamaya bağlanırken belli olur. Kulaklığı aktif olarak kullanmak için uygulamaya bağlıyoruz.

Geri
Yukarı