800 TL bütçe ile hangi telefonu almalıyım?

Ekranın çok büyük olması hoşuna gidiyorsa (benim gitmiyor mesela :) ) Zenfone 6 tercih edilebilir. 6" tablet/telefon arası bir boyut oluyor bu yüzden cepte taşıması, tek elle kullanması sıkıntı.

Daha ideal ölçüde ekranıyla Lumia 820 de gayet iyi bir tercih olacaktır. Listedeki diğer modeller 820'nin altında modellerdir, onları tercih etme.
Ekran boyutu benim için hiç önemli değil. Ben sadece performansı yüksek ama fiyatı orta düzeyde ve bütçemi aşmayacak bir şekilde telefon almak istiyorum. Sizce iki telefon arasında ki performans konusunda hangisi daha üstün ?

Bu karşılaştırmayı sana bırakıyorum ama unutma ki Windows Phone ve Android bir telefonun karşılaştırılması çok acayip olur. Mesela Zenfone 6'da 2Gb ram var bu Android telefonlar için neredeyse sınır kabul ediliyor. Ama W.P. için 1 Gb ram çok yeterli.

Bu karşılaştırmayı sana bırakıyorum ama unutma ki Windows Phone ve Android bir telefonun karşılaştırılması çok acayip olur. Mesela Zenfone 6'da 2Gb ram var bu Android telefonlar için neredeyse sınır kabul ediliyor. Ama W.P. için 1 Gb ram çok yeterli.
Cevabın için teşekkür ederim. Şimdi karşılaştırmaları yapacağım, sadece tek sorunum kaldı bu bütçede ki en uygun telefon 820 mi ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı