800 TL bütçe ile klavye önerisi

Yellow öneriyorum kesinlikle.
Teşekkür ederim, hiçbir yerde bu klavye üzerinde ses testi bulamamıştım. Başka klavyeler üzerinden aynı switchlerin ses testi vardı ama klavye gövdesi ve keycapsleri bile sesi etkiliyor. Aslında low profile arıyordum ama çok pahalı oldukları için aktivasyon basıncı az olan sarı switch ile bilek desteği işimi çözecektir diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim, hiçbir yerde bu klavye üzerinde ses testi bulamamıştım. Başka klavyeler üzerinden aynı switchlerin ses testi vardı ama klavye gövdesi ve keycapsleri bile sesi etkiliyor. Aslında low profile arıyordum ama çok pahalı oldukları için aktivasyon basıncı az olan sarı switch ile bilek desteği işimi çözecektir diye düşünüyorum.
Aynen öyle güzel düşünmüşsünüz. Dierya'nın kasa kalitesi TR'deki markaların %80inden iyidir. Kötü olduğu markalar da üst düzey markalardır o yüzden içiniz rahat olsun.

Aynen öyle güzel düşünmüşsünüz. Dierya'nın kasa kalitesi TR'deki markaların %80inden iyidir. Kötü olduğu markalar da üst düzey markalardır o yüzden içiniz rahat olsun.
Hocam sarı switch yokmuş ya Amazon üzerinde. Amacım olabildiğince sessiz olması, kırmızı/kahverengi/gümüş hangisi daha iyi olur fikrin var mı?

Kendi youtube kanallarında kırmızı/kahverengi/mavi karşılaştırması buldum. Kahverengi biraz daha tok geliyordu ama ses seviyesi hemen hemen aynıydı. Azaltmak için nasıl bir modlama yapılabilir?
Kahverengi zaten cok az ses çıkarıyor mic çok yakın oluyor o karşılaştırmalarda ondan çok gelmiştir.

@MuratTheFounder senin attığın klavyeler güzel kaliteli de bunlara eşdeğer %65 klavye yok mu %60'ta yön ve delete tuşları olmadığı için almak istemiyorum
Delete ve yön tuşları var. Fakat FN tuşu ile kullanılıyor. Örnek olarak bir H tuşunun üstünde delete yazıyor ve fn ile h tuşuna basarsan delete işlevi görüyor.

Önerebilirim delete tuşlu vs ama çok daha kötü tercihler olur.

Delete ve yön tuşları var. Fakat FN tuşu ile kullanılıyor. Örnek olarak bir H tuşunun üstünde delete yazıyor ve FN ile h tuşuna basarsan delete işlevi görüyor.

Önerebilirim delete tuşlu vs ama çok daha kötü tercihler olur.

Hocam Kemove K68'in Dierya'ya göre birkaç avantajı var. Low profile, yön tuşları delete tuşu ve backtick tuşu (bunun olması harika), kablosuz kullanılabilmesi. Ben Prime ücretsiz kargonun yurt dışı siparişlerinde çalışmayacağını zannediyordum Prime'ı aldım çalıştı bu yüzden Kemove K68'i alabilirim. Fakat herhangi bir sıvı daynalıklılığı yok, Dierya'da IPX4 vardı 4'ten de çok hayır gelmez açıkçası sıçramaya karşı sadece. Uzun lafın kısası Kemove K68'e yükseltmeye değer mi? Buradaki Switch'ler optik gareton değil G PRO hepsi, maksimum sessizlik için önerin olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı