800 TL bütçeye 1x16 GB RAM almak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1×16 GB daha iyi olacaktır (ekstradan RAM bellek takarsanız 1 slot boşta kalsın diye) eğer bilgisayarınızda RAM bellek varsa CL değerine bakın aynı olsunlar, ayrıca MHz değerine de bakın (eğer mevcutta RAM bellek varsa)

Hocam elimde eski bir sistem var, DDR2 var. Aslında Update gibi bir düşüncem yok ileride ama şimdi kuşkuya düştüm.

Hocam elimde eski bir sistem var, DDR2 var. Aslında Update gibi bir düşüncem yok ileride ama şimdi kuşkuya düştüm.
2*8 gayet yeterli. Oyunlarda da sıkıntı yapmıyor. Kısa vadede yükseltme düşünmüyorsan 1*16 alma, performans sıkıntıları yaşamak istemiyorsan.

Hocam sadece şimdiyi düşünmeyin, ileri zamanı da düşünün.
Bana tepki gösteren arkadaşlar yanlış bir şey söylemedim. Herhalde parantez içlerini okumuyorsunuz.

Hocam sadece şimdiyi düşünmeyin, ileri zamanı da düşünün.
Bana tepki gösteren arkadaşlar yanlış bir şey söylemedim. Herhalde parantez içlerini okumuyorsunuz.
2*16 GB ile uzaya roket mi gönderecek arkadaş. Gördüğüm kadarıyla böyle bir ihtiyacı yok. En fazla oyun oynayacak. 2*8 ile de gayet render yapılabilir. Herkes ihtiyacı doğrultusunda tercih yapmalı. Senin paran olmadığı için atıp tutmak kolay tabii.

Bu arada İzoly Legend i3-10100F 8GB 240SSD RX550 4GB 24" Gaming Bilgisayar bu sistem işimi görür diye düşünüyorum i3 10. nesil sizin düşünceleriniz neler
Bunun için yeni konu açınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı