800 TL Ekipman Önerisi

AreYouOkey

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar 800 maksimum 900 TL'ye klavye mouse ve kulaklık önerisinde bulunur musunuz? Hepsi toplam 800-900 tutması lazim. Ve kulaklık mikrofonu olmalı. Ayrı bir mikrofon kullanmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim düşüncem o kadar fazla bütçe ayırmayın en fazla 400-500 bütçe ayırsanız bana göre daha güzel olur.Bir razer klavye alayim derseniz 600 tlye çıkanını bile gördüğümü hatırlıyorum.

Benim düşüncem o kadar fazla bütçe ayırmayın en fazla 400-500 bütçe ayırsanız bana göre daha güzel olur.Bir razer klavye alayim derseniz 600 tlye çıkanını bile gördüğümü hatırlıyorum.
Üç ekipman toplam 800-900 tutacak. Yani klavye+mouse+kulaklık toplam 800-900 TL. Bence normal bir butce. Fazla olursa fazlasini ayiririm. Beni en az 2 3 yıl idare edecek ekipmanlar arıyorum. Razer falan olmaz zaten bu paraya.

Fare+Mousepad hediye 220TL

Klavye 290TL

Kulaklık 400TL

veya

Toplam: 900TL civarı.

Fare+Mousepad hediye 220TL

Klavye 290TL

Kulaklık 400TL

veya

Toplam: 900TL civarı.
Hocam klavye linkiniz hatalı. Klavye linkine de mouse linki koymussunuz. Ve cloud stringer bana biraz çirkin geliyor :D. Arctis 1 daha hoş.

Yaklaşık 660 TL yapıyor. Klavyenin anahtarları çok sağlam ama eksisi aydınlatma bulundurmaması. Aydınlatma şart dersen anahtardan kısıp Trust GXT 890 Cada veya Sharkoon Skiller SGK3 alabilirsin. Denemek isterim dersen bu klavye hakkında ben hiç şikayet görmedim ama yine de markadan dolayı geri kalabilir turnuva tipi Gateron switch içeren James Donkey 619'a bakabilirsin. Kalan 140 TL ile istersen RIG 400 yerine Cloud Stinger öneririm. Arctis 1 hakkında bilgim yok ama stereo performansı büyük ihtimalle daha kötüdür Stinger'den.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı