800 TL ekipman önerisi

Bütçe
800

TheEvolved

Decapat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci İ7-4790 / Ekran Kartı RX 570 4 GB / Ram 16 GB DDR3 1600 MHz / Anakart Casper H81
Meslek
Öğrenci
Merhaba, 800 TL bütçem var. Klavye, mouse ve kulaklık almak istiyorum. Araştıra araştıra kendim kuponla 736 TL'ye toplayabildim. Sizce alınır mı? Alınmazsa başka ne alabilirim?
1690734807896.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bütçenizin farkındayım fakat imkanın varsa biraz daha bütçeni arttırıp en azından orta segment markalardan ekipman almanı öneririm.

Bunlar çöpse 800 TL bandına ekipman önerir misin?

Hocam bütçenizin farkındayım fakat imkanın varsa biraz daha bütçeni arttırıp en azından orta segment markalardan ekipman almanı öneririm.

Hocam bence dediklerimi iyi dinleyin imkanınız varsa bütçenizi arttırın. Eğer imkanım yok dersenizde Gamenote markalı kulaklığım var memnunum kendisinden. Gamenote'ye güvenebilirsiniz yani. Ama bu seviyedeki fiyatlardaki ekipmanalrdan beklentiniz olmasın.

Merhaba, 800 TL bütçem var. Klavye, mouse ve kulaklık almak istiyorum. Araştıra araştıra kendim kuponla 736 TL'ye toplayabildim. Sizce alınır mı? Alınmazsa başka ne alabilirim?
Eki Görüntüle 1883181

Bu bütçede bütün ürünler birbirlerine benzerdir. Bütçenizi iki katına çıkarırsan en azından bir mekanik klavye güzel bir kulaklık alabilirsin günümüzde 800 TL para değil.

Geri
Yukarı