800 TL ekipman önerisi

Öncelikle merhabalar, bilgisayarımı topladım fakat ekipmanlarım çok eski mouse, klavye, kulaklık alacağım benim seçtiklerim şunlar.

Mouse: Logitech G102 - 215TL.
Klavye: Rampage KB-R81 - 360TL diye biliyorum.
Kulaklık: 400TL'yi aşmasın.
Bütçen çok düşük olsaydı Rampage olurdu da o paraya daha iyi bir şeyler alabilirsin. Mekanik olması şart değilse bunu tercih edebilirsin:

Artıracağı bütçeyle başka işler yapılabilir. Ayrıca bütçe limit demektir. Tüm parısını harcamak zorunda değil.
He tamam o zaman 150 TL Rampage kulaklık alsın 4 ayda bozulsun sonra bir daha 200-150 TL harcamak zorunda kalsın değil mi? Boş yapmayın. 200-80 TL için bazı ürünleri iyi denilebilir ama daha güvenilir ve daha iyi performans veren bir marka almak sizce daha mantıklı değil mi? Lütfen.

Öncelikle merhabalar, bilgisayarımı topladım fakat ekipmanlarım çok eski mouse, klavye, kulaklık alacağım benim seçtiklerim şunlar.

Mouse: Logitech G102 - 215TL.
Klavye: Rampage KB-R81 - 360TL diye biliyorum.
Kulaklık: 400TL'yi aşmasın.

MSI Interceptor DS B1 Oyuncu Mouse

Philips Spk8294 Usb Q Multimedia Klavye Gaming Ledli Gökkuşağı Aydınlatmalı Oyuncu​

Rampage Styles Siyah Usb 7.1 Version Rgb Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık

Bunlar ucuz ve kaliteli markalar.

He tamam o zaman 150 TL Rampage kulaklık alsın 4 ayda bozulsun sonra bir daha 200-150 TL harcamak zorunda kalsın değil mi? Boş yapmayın. 200-80 TL için bazı ürünleri iyi denilebilir ama daha güvenilir ve daha iyi performans veren bir marka almak sizce daha mantıklı değil mi? Lütfen.

Neden abartıyorsunuz?
Kampanyaları kovalamak lazım.
Ayrıca bende denk getirip 150TL'ye 300TL'lik kulaklık aldım. Çoluk çocuk akşama kadar kullanıyor. Hiç şikayetçi değilim.
Tabi bu herkes için kesin değil.
Çok paran varsa yamaha al. Shure al.

Aklın yolu bir.

Daha kaliteli marka varsa onu alsın zaten ama Rampage çok kötü demek saçmalık.
Klavye laptop klavyesi gibi arkadaşın o klavyeyle rahat edeceğini zannetmiyorum.

Geri
Yukarı