800 TL FC 24 için PC gamepad önerisi

Dostum siz hala anlamak istemiyorsunuz replika kollara ben de karşiyim ancak bu kol gayet güzel üretilmiş birebir aynisi gibi. Ayrica o kadar para vereceğiz dimiş arkadaş 800TL bir gamepad için para mi? Logitech F710 bir süre sonra agri yapar kolun R2 tusu da çok sert ve küçük. Bir bildğim var ki öneriyorum.
Sen bildiğini söylüyorsun aynı şekil bende bildiğim söylüyorum. Logitech kullanıyorum ben bana gayet rahat sert olmayan tatlı bir kol geldi. Replika ürünlerin garantisi belli değildir. Yukarıda da söyledim en ufak bir sıkıntı çıksa paran çöp niye e adam parasını almış garanti vermemiş eurasia garantili zaten değil. Bunların riskini alacağına git paraya kıy orjinal eurasia garantili kol al ona yetmiyorsa xbox kolu al garanti yerden o da olmuyorsa Logitech'e yönelirsin bu. Replika ürün, teşhrin ürünle uğraşmaya ne gerek var ? Adamlar kol tamamen bozuk olsa dahi iade kabul etmiyorlar, biz gönderdiğimizde sağlamdı diyorlar. Replika ürünün güvencesi olmaz. Şansına iyi gelir adamlar seninle ilgilenir bu şanstır hepsi böyle değildir. Sen sıkıntısız kullanıyorsun diye herkese öyle gelecek sanmak saçma çünkü ürünün güvencesi yok. Ben bu riskleri alacağıma xbox veya logitech gamepadlerini alıp kafam rahat oyunumu oynarım.Kol eski diyorsunuz sert diyorsunuz da bu forumda veya başka forumlarda da gördüm çoğu kez fiyat performans olarak alınabilecek kol olarak hemen hemen ilk sıraya Logitech F310, 710 öneriliyor. Bende kullanmış ve kullanan biri olarak söylüyorum evet gayet güzel fiyat performans bir kol.

Şu an 1100 lira civarında dediğiniz kol o fiyata.
Monster'in bir modelini buldum bunu almak daha mantıklı değil mi?

Kardeşim sabahtan beri GXT590 diyorum bakmıyorsun galiba. O fiyata daha iyisi yok. Monster gamepadleriyle oyunu Dead zonelar senden fazla oynar.

Sen bildiğini söylüyorsun aynı şekil bende bildiğim söylüyorum. Logitech kullanıyorum ben bana gayet rahat sert olmayan tatlı bir kol geldi. Replika ürünlerin garantisi belli değildir. Yukarıda da söyledim en ufak bir sıkıntı çıksa paran çöp niye e adam parasını almış garanti vermemiş Eurasia garantili zaten değil. Bunların riskini alacağına git paraya kıy orijinal Eurasia garantili kol al ona yetmiyorsa Xbox kolu al garanti yerden o da olmuyorsa Logitech'e yönelirsin bu. Replika ürün, teşhrin ürünle uğraşmaya ne gerek var? Adamlar kol tamamen bozuk olsa dahi iade kabul etmiyorlar, biz gönderdiğimizde sağlamdı diyorlar. Replika ürünün güvencesi olmaz. Şansına iyi gelir adamlar seninle ilgilenir bu şanstır hepsi böyle değildir. Sen sıkıntısız kullanıyorsun diye herkese öyle gelecek sanmak saçma çünkü ürünün güvencesi yok. Ben bu riskleri alacağıma Xbox veya Logitech gamepadlerini alıp kafam rahat oyunumu oynarım. Kol eski diyorsunuz sert diyorsunuz da bu forumda veya başka forumlarda da gördüm çoğu kez fiyat performans olarak alınabilecek kol olarak hemen hemen ilk sıraya Logitech F310, 710 öneriliyor. Bende kullanmış ve kullanan biri olarak söylüyorum evet gayet güzel fiyat performans bir kol.

GXT590 ve 8BitDo gamepadleri garantisi olan ürünler. Boş yere Logitech'e o kadar vermeye gerek yok. Dediğim gibi zamanında güzeldi günümüzde çöpten ibaret kontrolcüler.

Dostum siz hala anlamak istemiyorsunuz replika kollara ben de karşiyim ancak bu kol gayet güzel üretilmiş birebir aynisi gibi. Ayrica o kadar para vereceğiz dimiş arkadaş 800TL bir gamepad için para mi? Logitech F710 bir süre sonra agri yapar kolun R2 tusu da çok sert ve küçük. Bir bildğim var ki öneriyorum.

Sağ olasin gamepaddan anlayan biri.

Şu insanların replika ve F serisi logitech aşkını anlayamadım. Millet çok seviyor kazıklanmayı ve bildiğini okumayı.

Kardeşim sabahtan beri GXT590 diyorum bakmıyorsun galiba. O fiyata daha iyisi yok. Monster gamepadleriyle oyunu Dead zonelar senden fazla oynar.

GXT590 ve 8BitDo gamepadleri garantisi olan ürünler. Boş yere Logitech'e o kadar vermeye gerek yok. Dediğim gibi zamanında güzeldi günümüzde çöpten ibaret kontrolcüler.

Şu insanların replika ve F serisi Logitech aşkını anlayamadım. Millet çok seviyor kazıklanmayı ve bildiğini okumayı.

Replika dediğin kol gayet iyi yapilmiş senin önerdiğin kalitesiz ve Xbox tipi bir kol. Alinabilir ama replikanin da kalitelisi oluyor. https://www.hepsiburada.com/techstorm-exotic-t28-pro-kablosuz-gamepad-pm-HBC00002542RN
Yorumlari incelersen görürsün. Onun disinda F serisinde ayni fikirdeyiz.

Replika dediğin kol gayet iyi yapilmiş senin önerdiğin kalitesiz ve Xbox tipi bir kol. Alinabilir ama replikanin da kalitelisi oluyor. https://www.hepsiburada.com/techstorm-exotic-t28-pro-kablosuz-gamepad-pm-HBC00002542RN
Yorumlari incelersen görürsün. Onun disinda F serisinde ayni fikirdeyiz.

GXT 590 gayet kaliteli bir kol. Hatta Trust markasının tek düzgün ürünü olabilir. Dediğiniz kol alınmaz asıl. Uzun kullanımda mutlaka problem çıkartacaktır. Garantisi olmaması cabası.

Şu insanların replika ve F serisi logitech aşkını anlayamadım. Millet çok seviyor kazıklanmayı ve bildiğini okumayı.
Hocam misal benim logitech aşkım yok ama f310 700 tl sizin önerdikleriniz 1100 tl. 700 tl için başka bi alternatif bulamıyorum mesela ben.

Hocam misal benim Logitech aşkım yok ama F310 700 TL sizin önerdikleriniz 1100 TL. 700 TL için başka bir alternatif bulamıyorum mesela ben.

GXT 590 gibi bir fiyat performans canavarı var. İçindeki analog kontrolcüsü ve analogları diğer ürünlerden kat kat daha iyi. Marka bazlı değil ürün bazlı bakın artık. Kimse benim mesajlarımı okumuyor herhalde. Ayrıca F310 700 TL kesinlikle etmeyecek bir cihaz.

GXT 590 gibi bir fiyat performans canavarı var. İçindeki analog kontrolcüsü ve analogları diğer ürünlerden kat kat daha iyi. Marka bazlı değil ürün bazlı bakın artık. Kimse benim mesajlarımı okumuyor herhalde. Ayrıca F310 700 TL kesinlikle etmeyecek bir cihaz.
Hocam ona bişey demiyorum. Dediğiniz ürün 1200 tl diyorum. Amazondan yurtdışı alırsak 990a denk geliyor anca. Benim bahsettiğim şey 700 liraya f310 alternatifi. Yoksa f310 daha iyi demiyorum kesinlikle.

Hocam ona bir şey demiyorum. Dediğiniz ürün 1200 TL diyorum. Amazon'dan yurt dışı alırsak 990a denk geliyor anca. Benim bahsettiğim şey 700 liraya F310 alternatifi. Yoksa F310 daha iyi demiyorum kesinlikle.

Hangi üründen bahsediyorsunuz. Eğer replika ise alınmaz kesinlikle. F310 alacağıma X360 kollarından 2 tane alırım daha iyi.

Hangi üründen bahsediyorsunuz. Eğer replika ise alınmaz kesinlikle. F310 alacağıma X360 kollarından 2 tane alırım daha iyi.
Hocam dediniz ya f310 yerine gxt590 var diye. Gxt 590 trde 1200 lira onu diyorum. 700 liraya f310 dışında seçenek kalmıyor eğer replika alınmayacaksa.

Hocam başka öneriniz var mı ya Logitech'i önermiosunuz diğerleride pahalı.

Geri
Yukarı