800 TL FC 24 için PC gamepad önerisi

Hocam dediniz ya F310 yerine GXT590 var diye. GXT 590 TR'de 1200 lira onu diyorum. 700 liraya F310 dışında seçenek kalmıyor eğer replika alınmayacaksa.

Bende diyorum ki F310 700 TL edecek bir cihaz değil. Kablolu X360 kolları daha kaliteli.

Hocam başka öneriniz var mı ya Logitech'i önermiosunuz diğerleride pahalı.

Tek çare kablolu X360 kolları.

Bende diyorum ki F310 700 TL edecek bir cihaz değil. Kablolu X360 kolları daha kaliteli.

Tek çare kablolu X360 kolları.

Vallahi şu an elimde var ve bozuk 1 2 ay dayandı

Yani yıllarca F310 kullandım. Kesinlikle sert ve ergonomik değil. Ama replika X360 ile kesinlikle eş değer değil. Herhangi bir replika ürünü yıllarca kullanamadım açıkçası.

Şahsen iki gamepadi kullanmış ve incelemiş biri olarak malzeme kaliteleri birebir aynı. Kaç tane F310 ve F710 R, l tuşu ve analog tamiri yaptım saymadım. Nefret ediyorum bu cihazlardan.

Bu fiyata garantiyi napacaksin? Ayrica garantisi var kendi servisleri bile var.

Düzgün bir marka olsaydı böyle replika işlere girişmezdi diye düşünüyorum. Ayrıca bilinen bir marka değil. İnternete yazınca bile düzgün bir şey çıkmıyor karşınıza. İstanbul'da fason üretim yaptıran bir firma. Neyse daha fazla bu konuya yazmayacağım konu sahibi kararını versin. Bunca mesaja rağmen replika ve F serisi alırsa diyecek bir şeyim yok.

GXT590 ve 8BitDo gamepadleri garantisi olan ürünler. Boş yere Logitech'e o kadar vermeye gerek yok. Dediğim gibi zamanında güzeldi günümüzde çöpten ibaret kontrolcüler.
Dediğiniz kollardan bahsetmiyorum ki ben replika üründen bahsediyorum. Sizin önerdiğiniz kollarda replika ise garantisi veremezsiniz. Sebebini yukarı da yazdım.

Konuyu incelemenizi öneririm eğer alacaksanız.
'500-600 TL gamepad önerisi' konusundaki mesaj 500-600 TL gamepad önerisi
Mesajda arkadaş da belirtmiş kolu inceleyin o fiyatlara alabileceğiniz iyi bir kol. Ya bunu alırdım ya da fiyat yükselirse 8BitDo'yu.

Geri
Yukarı