800 TL FPS oyunları için kulak içi kulaklık önerisi

Çok saçma olacak ama ben hem PC hem de telefonda kullanmak için kulaklık bakıyordum. Ses kalitesi olarak bu da FE mi daha iyi yoksa bu mu?

KZ ZSN Pro X önermem Buds FE daha iyi olacaktır ama Buds FE yerine o bütçeye daha çok müzik odaklı bir şeyler arıyorsanız farklı seçeneklere bakılır.

Arkadaşlar selam,
Kulak içi kulaklık aramaktayım. Cloud 2 kullanıyorum halihazırda fakat kafamda baskı hissediyorum.
Bütçe maksimum 700-800 lira civarları, tak çalıştır olacak şekilde önerilerinizi beklemekteyim.
Oynadığım oyunlar; CS:GO, Escape from Tarkov, Call of Duty.

İyi düşünmüşsünüz ama kulak içi alacağınız zaman silikon uçlu kulağa uyan ve arka plastik kısmı büyük olmayan kulak içi kulaklık tercih edin konfor tam anlamıyla %100 ve hafif olur.

İyi düşünmüşsünüz ama kulak içi alacağınız zaman silikon uçlu kulağa uyan ve arka plastik kısmı büyük olmayan kulak içi kulaklık tercih edin konfor tam anlamıyla %100 ve hafif olur.
Hiçbir bilgim yok söylediğiniz iyi oldu fakat böyle bir kulaklıkta bulamıyorum. Asus centra var o da bütçemi aşıyor.

Hiçbir bilgim yok söylediğiniz iyi oldu fakat böyle bir kulaklıkta bulamıyorum. ASUS centra var o da bütçemi aşıyor.

Kulaklıklarda çok bir fark görmedim pahalı kulaklığa gerek yok, ileride Sennheiser'in IE200 modelini alacağım ama en önemlisi alacağım o anakart olacak sese bayağı faydası olacak çünkü.

Konu güncel arkadaşlar hala arayıştayım.

Çok geç oldu yatmam lazım ama Sennheiser'ın güzel kulaklıkları var.
Bu ürünü alanlar olmuş isterseniz bir bakın ama güvendiğiniz siteden alın. 800 liraya satılıyordu beyazı ama ne yazık ki onu da yükseltmişler daha geçen haftalarda o kadardı.

Çok geç oldu yatmam lazım ama Sennheiser'ın güzel kulaklıkları var.
Bu ürünü alanlar olmuş isterseniz bir bakın ama güvendiğiniz siteden alın. 800 liraya satılıyordu beyazı ama ne yazık ki onu da yükseltmişler daha geçen haftalarda o kadardı.
Gerçekten güzelmiş ama indirim bekleyeceğiz sanırım.

Geri
Yukarı