800 TL oyun için kulak içi kulaklık önerisi

Sosyalde ve bizzat kendim ne kadar Rampage sevmesem de 2 seneden fazladır kullanıyorum ve gayet memnunum.

PUBG CS gibi oyunlar oynuyorum mikrofonu ve ses kasma yönünden üzmeyecek 800 lira bütçe.
Oyun için kulaküstü alman daha iyi olur. Yine de kulak içi istersen HP Omen Dyad ve SteelSeries TusQ.

Sosyalde ve bizzat kendim ne kadar Rampage sevmesem de 2 seneden fazladır kullanıyorum ve gayet memnunum.
Kulak içi istemiş. O fiyata kulak üstü alsa bile attığın kulaklık çöpten başka bir şey değil.

Oyun için kulak üstü alman daha iyi olur. Yine de kulak içi istersen HP Omen dyad ve SteelSeries TusQ.

Kulak içi istemiş. O fiyata kulak üstü alsa bile attığın kulaklık çöpten başka bir şey değil.

Oyun için istiyor kulaklığın pedleri haricinde ben gayet memnunum.

Oyun için kulaküstü alman daha iyi olur. Yine de kulak içi istersen HP Omen Dyad ve SteelSeries TusQ.

800 liraya ne alsa çöpten başka bir şey olmayacak zaten. Bütçesi düşük o yüzden seçenekler kısıtlı.

Oyun için istiyor kulaklığın pedleri haricinde ben gayet memnunum.
O fiyata çok daha iyi kulaklıklar var. 300TL olan Sharkoon RUSH ER3 bile tercih edliebilir yerine.

800 liraya ne alsa çöpten başka bir şey olmayacak zaten. Bütçesi düşük o yüzden seçenekler kısıtlı.
Yukarıda attıkları mı göremiyor musun ?

?
Gözler problemli galiba.

Kardeş dalga mı geçiyonuz kulak içi yazmışım
Dediğim gibi HP Omen Dyad ve SteelSeries TusQ. İkisi hariç seçeneğin yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı