1500 TL kırmızı switch klavye önerisi

Bütçe
1500
Teşekkürler. İncelemelerine baktım, güzel görünüyor değerlendireceğim. Varsa yine bu bütçe aralığında güzel modeller önerilerinizi bekliyorum.

ben aldım o modeli daha dün geldi valorantta bunny yapamıyorum, tusa iki kez basınca üst üste algılamıyor gibi oluyor tüm tuşlarında aynı ben beğenmedim,

RK ROYAL KLUDGE RK61-DE %60​

almayı düşünüyorum

Ben aldım o modeli daha dün geldi Valorant'ta bunny yapamıyorum, tusa iki kez basınca üst üste algılamıyor gibi oluyor tüm tuşlarında aynı ben beğenmedim,

rk royal kludge RK61-DE %60​

Almayı düşünüyorum.

Aktif Valorant oyuncusuyum. Bunu söylemeniz benim için çok iyi oldu. Önerdiğiniz klavye hem bütçemi aşıyor hem de çok küçük bir klavye. Bu sebeple düşünmüyorum.

valorant için küçük klavye alıp mouse icin alan bırakmak daha iyi güzel bir klavye bulursan bana da öner 😂😂 bunu iade edip aynısından bir adet daha sipariş vericem sorun klavyede mi yoksa genel kronik mi böyle diye yine yazarım

valorant için küçük klavye alıp mouse icin alan bırakmak daha iyi güzel bir klavye bulursan bana da öner 😂😂 bunu iade edip aynısından bir adet daha sipariş vericem sorun klavyede mi yoksa genel kronik mi böyle diye yine yazarım
Fare açısından doğru söylüyorsunuz kesinlikle. Ayrıca çok düşük hassasiyette kullanıyorum ben. Yalnız ben homeoffice çalışan biriyim, sayılarla işim biraz fazla. Bu sebeple her işimi görebilecek bir klavye gerekiyor.
Elimde kablosuz klavye var aslında işimi görebilecek. Sadece oyun için küçük klavye mi alsam bilemiyorum bir yandan. Masada 2 tane klavye kullanmak zorunda kalırım öyle bir durumda. 😀

Fare açısından doğru söylüyorsunuz kesinlikle. Ayrıca çok düşük hassasiyette kullanıyorum ben. Yalnız ben homeoffice çalışan biriyim, sayılarla işim biraz fazla. Bu sebeple her işimi görebilecek bir klavye gerekiyor.
Elimde kablosuz klavye var aslında işimi görebilecek. Sadece oyun için küçük klavye mi alsam bilemiyorum bir yandan. Masada 2 tane klavye kullanmak zorunda kalırım öyle bir durumda. 😀

bak baya indirime girmiş çokta iyi hem kablosuz bence kaçırma bana da kendim konu açtım orada önerdiler direkt sipariş verdim.

Geri
Yukarı