800 TL klavye önerisi

Bütçe
800
Hocam bana da öyle gelmişti YouTube'dan falan bakarsanız hiç ışık yokmuş gibi geliyor. Gerçek gözle görmek daha iyi tabii. Zaten Driver'ı var parlaklığı, hızı ve aydınlatmayı falan ayarlayabiliyorsun.

Hocam bence Türkiye direkt posta seçin. Zaten kapıda fazla vergi ödersiniz bir ara hesaplamıştım 220 TL vergi çıkıyordu. Zam geldi mi orasını bilmiyorum.
Direkt posta da kapıda vergi yok eminiz değil mi?

Direkt posta da kapıda vergi yok eminiz değil mi?

Türkiye direk posta seçince vergi sigortası seçeneğini seçemiyorduk yani gümrükte vergiye takılsa bunu siz karşılıyosunuz diğer türlü sigorta yapınca Banggood karşılıyor ben böyle biliyorum yanlışım olabilir bu konu hakkında pek bir bilgim yok.

Ben de tam bunu atıyordum mükemmel bir şey.

Ben de düşünüyorum da hocam alırken Banggood öncelikli nakliye mi seçtiniz? Bir de sonradan gümrük için vs bir işlem yaptınız mı? Bir de fotoğraf alabilir miyim müsaitseniz :)

Bütçem 800 en fazla 900 çıkabilirim. 1300 çok fazla geliyor.

Redragon K552 almayı düşünüyorum şu anlık. RGB'si falanda çok iyi duruyor gayet iyi. Sadece yay sıkıntıları varmış.

Outemu kullanan bir ürüne 1000TL verilmez. Ayrıca K552 RGB değil.

Bilgisizliğim için özür dilerim.2.el almayı düşünmüyorum sıkıntı çıkar falan ışığı güzel anlamında demek istedim.

Outemu kullanan bir ürüne 1000TL verilmez. Ayrıca K552 RGB değil.

https://www.hepsiburada.com/ara?q=Redragon+K552-KR+Kumara+Rainbow+Türkçe+Oyuncu+Klavyesi buradan buldum alınır mı sizce? Nedense daha ucuz burada?

Son düzenleme:
Bilgisizliğim için özür dilerim.2.el almayı düşünmüyorum sıkıntı çıkar falan ışığı güzel anlamında demek istedim.

https://www.hepsiburada.com/ara?q=Redragon+K552-KR+Kumara+Rainbow+Türkçe+Oyuncu+Klavyesi buradan buldum alınır mı sizce? Nedense daha ucuz burada?

Dostum alacağın MZ60 kapalı kutu şeklinde veriilecek yani sıfır ayrica Blitzwolf 1300TL değil vergiler falan her şey dahil 950 TL gibi bir fiyati var alabilirseniz onu alın yoksa MZ60 K552'ye o kadar para vermeye gerek yok fiyatini artik hak etmiyor.

Geri
Yukarı