800 TL klavye önerisi

Rankout

Centipat
Yer
Giresun/Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600, Asus Prıme B550M-K, Asus DUAL-RX6700XT 12GB, A-DATA RAM 8GB (2 adet), Kıngston 1TB NV2, FSP Hyper PRO 650W, Vento VG15FE kasa.
Meslek
Öğrenci...
Şu an için aşağıdaki linkte bulunan klavyeleri bulabildim hangisini tavsiye edersiniz? Bu fiyat civarında başka önerebileceğiniz klavye var mı?

Şu an için aşağıdaki linkte bulunan klavyeleri bulabildim hangisini tavsiye edersiniz? Bu fiyat civarında başka önerebileceğiniz klavye var mı?

Kendim 2 yıldır kullanıyorum memnunum tavsiye ederim.

Membran olarak üstteki K55 modeline bakabilirsiniz güzeldir. Mekanik olarak ikinci elden Mizar MZ60 ve şunu öneririm.

Membran olarak üstteki K55 modeline bakabilirsiniz güzeldir. Mekanik olarak ikinci elden Mizar MZ60 ve şunu öneririm.

Hocam attığınız ikinci else bütçeyi aşıyor ki zaten ikinci elden zerre anlamıyorum nelere dikkat etmeliyim nere güvenilir vs.vs.

Hocam klavye güzel ancak 900 e çıkmak istemiyorum pek

Kendim 2 yıldır kullanıyorum memnunum tavsiye ederim.
Hocam herhangi bir kronik sorunu var mı peki?

Hocam attığınız ikinci else bütçeyi aşıyor ki zaten ikinci elden zerre anlamıyorum nelere dikkat etmeliyim nere güvenilir vs.vs.

Hocam klavye güzel ancak 900 e çıkmak istemiyorum pek

Hocam herhangi bir kronik sorunu var mı peki?
Hayır ikinci el değil yurtdışından gelecek sıfır olarak. Corsair K55 PRO'nun bir sorunu da yok.

Hayır ikinci el değil yurtdışından gelecek sıfır olarak. Corsair K55 PRO'nun bir sorunu da yok.
Hocam sanırım bu bütçeye önerebiliceğiniz başka bir klavye yoktur dimi

Ayrıca linkteki razer sizce nasıl hocam?

Geri
Yukarı