800 TL Kulaklık Önerisi

Bütçe
700-900
Tavsiye ederim.
Hocam internette videolar cok değişik. Mikrofon kulaklık girişi ayrı mı? GERÇEK 7.1 var mı? Yazılımı var mı? Cevaplarsanız çok sevinirim

Mikrofon kulaklık girişi ayrı mı?
Eğer kasaya takacaksanız çoklayıcıya ihtiyacınız olabilir ama onun dışında tek jacktan bağlantı yapabilirsiniz.
GERÇEK 7.1 var mı?
Kutu içerisinden çıkan kartta yazan kodla birlikte Razer’ın 7.1 surround yazılımını aktif edebiliyorsunuz. Bu yazılımla birlikte 7.1 ses deneyimini aktif edebiliyorsunuz.
Yazılımı var mı?
Kulaklığın yazılımı Razer Synapse olarak geçiyor.

Aklınıza takılan başka bir sorunuz varsa yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:
Eğer kasaya takacaksanız çoklayıcıya ihtiyacınız olabilir ama onun dışında tek jacktan bağlantı yapabilirsiniz.

Kutu içerisinden çıkan kartta yazan kodla birlikte Razer’ın 7.1 surround yazılımını aktif edebiliyorsunuz. Bu yazılımla birlikte 7.1 ses deneyimini aktif edebiliyorsunuz.

Hocam konuyu açarken belirttigim gibi oyuncu bilgisayarım var ve kulaklık/ mikrofon ayrı girişli. Ve araştırdığım kadarıyla kutunun içinden çoklayıcı çıkıyor

Bu bütçe için en mantıklı bu mu olur? Alayım en az 3 4 sene gitsin istiyorum. Kayıt alacağım için mikrofon kalitesi de çok onemli

Hocam konuyu açarken belirttigim gibi oyuncu bilgisayarım var ve kulaklık/ mikrofon ayrı girişli. Ve araştırdığım kadarıyla kutunun içinden çoklayıcı çıkıyor
O zaman kulaklığı sadece çoklayıcı üzerinden kullanabilirsiniz hocam.
Bu bütçe için en mantıklı bu mu olur? Alayım en az 3 4 sene gitsin istiyorum. Kayıt alacağım için mikrofon kalitesi de çok onemli
Bence mantıklı bir tercih hocam.

SteelSeries Arctis 1 almayın çoğu kişi o hataya düşüyor ve genel amacınız oyun olacaksa Corsair'den, HyperX'den kulaklıklara bakın ayrıyeten SteelSeries alacak iseniz Arctis 3 aşağısını almayın Arctis 3 de ise bulabiliyorsanız 2020 altını almayın benim tercihim Razer fakat blackshark v2X, Kraken serilerine bir bakın.

Hocam aynı zamanda temiz 2.el alabilirsiniz ben Cloud 2'yi 2.el almıştım zaten çok sağlam bir kulaklık alırken kontrol etmeniz gereken şeyler, sağ sol sesi, uzunluk ayarlama kısmı kablo kontrolü olacaktır.

Hocam aynı zamanda temiz 2.el alabilirsiniz ben Cloud 2'yi 2.el almıştım zaten çok sağlam bir kulaklık alırken kontrol etmeniz gereken şeyler, sağ sol sesi, uzunluk ayarlama kısmı kablo kontrolü olacaktır.
12 ay taksit yapabilirsem vade farksız 0 da alabilirim. Sonuçta ayda 100-130 tl gibi bir fiyata geliyor

Hocam cloud 2 de sanal 7.1 varmış neden gerçek 7.1 yok

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı