800 TL Kulaklık önerisi

Bütçe
800

Kazımking1453

Decapat
Yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum. 800 TL bütçem var ve aşamam. Kablolu, 7.1, mikrofonu güzel ve dip sesi az olan bir kulaklık istiyorum. Gamepower Mihawk veya jin düşünüyorum ama dip ses sorunun çok olduğunu yazmışlar yorumlarda. Güzel bir kulaklık önerebilirseniz çok sevinirim.

Bunu almayın aldırmayın gerçekten kötü bir kulaklık. 7.1 kalitesiz ses seviyesi çok az ve oyunlarda çok boğuk geliyor ses. Ben 1 saat kullandım. İade etmek istedim İtopya kabul etmiyor. Tüketici hakem heyetine başvuracağım büyük ihtimal.
7.1 çok gereksiz ve dandik bir özellik bence ben yıllardır FPS oyunu oynuyorum ve hiç bir zaman sesi 7.1 olarak kullanmadım.
Kulaklık bu fiyat bandındaki en iyi kulaklık bence çoğu kişide öneriyor bende memnunum.

7.1 çok gereksiz ve dandik bir özellik bence ben yıllardır FPS oyunu oynuyorum ve hiçbir zaman sesi 7.1 olarak kullanmadım.
Kulaklık bu fiyat bandındaki en iyi kulaklık bence çoğu kişide öneriyor bende memnunum.

Hocam bendekimi sıkıntılı anlamadım. Herkes öneriyor fakat bendeki kulaklığın sesi çok az eski kulaklığıma göre. Malzeme kalitesi aşırı kötü. Eski kulaklığımı göre yapıyorum karşılaştırmayı. Eski kulaklığı Rampage X titan kimsenin önermediği Rampage'den. Razer böyle kalitesiz bir şey gelince gerçekten çok üzüldüm.

Şiddetle tavsiye ederim, deneme şansım olmuştu.

Kulaklığı araştırdım. Fiyatına göre mikrofonunu ve ses kalitesini beğenmedim. Farklı önerileriniz varsa söylerseniz çok sevinirim.

7.1 Surround yok diye biliyorum. Aralarında çok bir fark olur mu?

Bunu almayın aldırmayın gerçekten kötü bir kulaklık. 7.1 kalitesiz ses seviyesi çok az ve oyunlarda çok boğuk geliyor ses. Ben 1 saat kullandım. İade etmek istedim İtopya kabul etmiyor. Tüketici hakem heyetine başvuracağım büyük ihtimal.

Ses kartınız neydi acaba? Bende almayı düşünüyorum ama performansına iyi deniliyor ses kartınızdan dolayı olabilir mi?

Ses kartınız neydi acaba? Bende almayı düşünüyorum ama performansına iyi deniliyor ses kartınızdan dolayı olabilir mi?

Ses kartım Realtek High Definition Audio olması lazım. Belki ses kartından dolayı olabilir. Ama Razer gibi bir markadan bu kadar kötü bir performans gerçekten şok oldum. Bence hocam benim yaptığım hatayı yapmayın 400TL daha ekleyip HyperX Cloud 2 alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı