800 TL kulaklık önerisi

Bütçe
800

Supremme

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Uzun senelerdir kullandığım Gamepower Medusa'nın artık değişme vakti geldi kulak pedleri aşırı derecede dökülüyor ve çok ağır gelip rahatsız etmeye başladı. Bu yüzden bir kulaklık arayışı içine girdim bütçem başlıkta da yazdığı üzere maksiumum 800 TL fakat ne kadar fiyat performans olursa ve daha uygun olursa o kadar iyi tabii ki benim için. Zamanında aynı konuyu 450 TL ile açmıştım bu zamanda kulaklık alınmaz demiştim mevzu buralara kadar geldi. Hafif çok ağır olmayan rahat özellikle kulak pedleri uzun zaman içerisinde dökülmeyen kaliteli bir model arıyorum. Kullanım amacım çoğunlukla Gaming fakat müzik ve film için de kullanıyorum. Kulak üstü veya kulak içi fark etmez benim için. Ama sanırım Gaming için olan düzgün kulak içi kulaklıklar yok. Şimdiden teşekkürler.

Haklı bir yorum oldu teşekkürler. Peki bütçem artmazsa tavsiye ettiğiniz tek marka HP Omen midir?
Bir kaç gün önce sorsaydın Mpow Air SE derdim. 400TL'ye aldım ve fiyatına göre çok iyi. Şimdi 800'e çektiler fiyatı. Kulaklıklara baktığımda 2-3 tane seçenek var zaten. Ya bütçeni yükselteceksin ve bu kulaklığı alacaksın (bu fiyat bandında en iyisi) Razer Blackshark V2 X Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Siyah Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu var mesela mikrofonu çok kötüymüş ama; XPG Precog S Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

HP Omen 800 ve AOC GH300 var bir de. AOC GH300 daha çok öneriliyor ama mağazadan satışı var. Yaşadığın yerde İtopya var ise onu da alabilirsin. Onun dışında her türlü bir şekilde 100TL bul ve Razer al derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı