800 TL kulaklık önerisi

MH 751'i bir arkadaş ses kalitesini beğensede mikrofon kalitesini beğenmemişti ses kartlı modeli de parayı çöpe atmak gibi bir şey kötü ses kartı.
Mikrofon önemli değilse o fiyata iyi tercih sayılır. Müzik gerçekten önemliyse Razer Kraken TE modeli öneririm müzik ve bas kalitesi gayet iyidir. Ancak stok azlığından fiyatı pahalı belki efsane cuma da fiyat düşerse fazla o zaman alınabilir bir model. Bunun da mikrofonu kötü :D.

Sanırım bahsettiğim Sennheiser kulaklığı alacağım fakat Black Friday'i bekleyeceğim, bu ayın sonundaymış zaten çok uzakta değil.
Tasarım olarak aşırı bayılmadım fakat ses yalıtımı olsun mikrofon kalitesi olsun bayağı hoşuma gitti, dışarıda kullanamayacağım tabii ama artılarının yanında görmezden gelebilirim.

Sennheiser GSP 300 hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Eğer İstanbul'da yaşıyorsanız ya da gitme fırsatınız varsa 4.Levent'te yer alan Bircom mağazasında her çeşidini deneyebilirsiniz.
Bu arada @Elina_089 , @thelordof sizlerden ricam bu konu hakkında açtığım konuya bakmanız. Eğer fikir sahibi iseniz yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Eğer İstanbul'da yaşıyorsanız ya da gitme fırsatınız varsa 4.Levent'te yer alan Bircom mağazasında her çeşidini deneyebilirsiniz.
Bu arada @Elina_089 , @thelordof sizlerden ricam bu konu hakkında açtığım konuya bakmanız. Eğer fikir sahibi iseniz yardımcı olur musunuz?

Ben de çok hakim değilim hocam, kulaklık arıyorum bende.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı