800 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
800 TL

Yek233

Picopat
Daha fazla  
800 TL'ye mekanik klavye alacağım. Bu klavye;
-Rampage veya Everest olmamalı (çünkü zaten Rampage'den geçiyorum, Everest'te Rampage demek zaten.)
-Razer olmamalı (içime sinmiyor)
-Yurt dışı bir siteden, Amazon vs olmamalı. (bunlar genelde sevdiğim markalar olmuyor.)
-Sıfır olmalı
Var mı böyle güzel önerebileceğiniz?

O bütçede güzel bir klavye yok. Mekanikten vazgeçebilirsen bu çok güzel olur. Membrana ön yargılı yaklaşma alıştıktan sonra güzel geliyor.

O bütçede güzel bir klavye yok. Mekanikten vazgeçebilirsen bu çok güzel olur. Membrana ön yargılı yaklaşma alıştıktan sonra güzel geliyor.
Membrane'den mekanik deneyeyim diye düşündüm de, ama galiba bütçe az kalıyor. Peki, membrane bakarsam bu ürün nasıl olur? MSI Vigor GK30 Mekanik Hisli Türkçe RGB Gaming Klavye| ITOPYA.COM

Beğenmediyseniz siz önerin.
Düşünülür gibi duruyor, ama bir yandanda çok kötü materyali var gibi bir his var içimde. Çok kararsız kaldım..

Membrane'den mekanik deneyeyim diye düşündüm de, ama galiba bütçe az kalıyor. Peki, membrane bakarsam bu ürün nasıl olur? MSI Vigor GK30 Mekanik Hisli Türkçe RGB Gaming Klavye| ITOPYA.COM

Düşünülür gibi duruyor, ama bir yandanda çok kötü materyali var gibi bir his var içimde. Çok kararsız kaldım.

Pahalı bu alınmaz.

Bunada bir bakabilirsin.

Bunada bir bakabilirsin.
Arkadaş zaten razer istememiş hocam. Ve bu modelde tuş silinme sorunu mevcut.

Pahalı bu alınmaz.

Bunada bir bakabilirsin.
Hocam ama mekanik hisli diyor, hem bide msi center'dan kontrol falan ediliyormuş. Gerçekten o fiyat çok mu pahalı?
Bu arada razer'i genelde tek (yeşil) renk yaptığı için çok sevemiyorum. Daha çok RGB lazım.

Gidip 450 TL'ye indirimde Ramazan Bayramı indiri miydi sanırım İtopya'da kırmızı Switch'li klavye aldım Allah'ım nasıl pişmanım ama diyorum ki memran alamam falan yani bir memran ne kadar kaliteli olabilir maksimum öyle kafa var bende de sonra Redragon K509 diye bir marka model klavye önerdiler bak yemin ediyorum mekaniklerin yüzüne bakmam artık.

Geri
Yukarı