800 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
800 TL
Gidip 450 TL'ye indirimde Ramazan Bayramı indiri miydi sanırım İtopya'da kırmızı Switch'li klavye aldım Allah'ım nasıl pişmanım ama diyorum ki memran alamam falan yani bir memran ne kadar kaliteli olabilir maksimum öyle kafa var bende de sonra Redragon K509 diye bir marka model klavye önerdiler bak yemin ediyorum mekaniklerin yüzüne bakmam artık.
Ne almıştınız kırmızı olarak?

Sorunu şu a biraz sert basım isterken W kolay basılıyor 81 tuş varsa yarısı öyle yarısı böyle. Bastım iadeyi geçtim zaten redragonuda 820 iken 410'a kapmıştım 1 2 ay önce.

Sorunu şu a biraz sert basım isterken W kolay basılıyor 81 tuş varsa yarısı öyle yarısı böyle. Bastım iadeyi geçtim zaten redragonuda 820 iken 410'a kapmıştım 1 2 ay önce.
Redragon 400 liraya alınır, ama 800'e alınmaz gibi duruyor. Bilemedim.

Yurtdışı istememenizin nedenlerini söylerseniz yardımcı olabiliriz en azından. İşe marka gözüyle bakmayın dediğim gibi.
Az çok marka takıntım var nedense. Adını duyurmuş markalar daha güvenilir hissiyatı veriyor, daha çok içime siniyor. Hali ile yurtdışında'da bu şekilde ürünler olmuyor. Birde kargo süresi, bazen 15 gün v.s olabiliyormuş. O yüzden..

Yeni konular

Geri
Yukarı