800 TL oyuncu faresi önerisi

Dostum düzenli olarak FPS oyunları oyunuyorsan benim gibi bence büyük mouse alma. Ben G203'ten DA V2'ye geçtim daha 2 gün önce ve performansım gerçekten düştü. Eskisi gibi crossumu adamın kafasına getirmekte zorlanıyorum. Biraz daha yavaş sürüklemem gerekiyor. Tabii alışkanlıkla, el büyüklüğüyle de alakalı olabilir gidip denemeden almak yanlış olur. Fakat zaten Valorant oynayan çoğu oyuncu orta büyüklükte mouse tercih ediyor. Bu arada oyunda da rankım Immortal 1 ve yıllardır CS:GO oynamış biri olarak söylüyorum. Spray atamama olayı da benim açımdan doğru. Tabii burda kilit nokta el şeklin. Benim elim büyüktür ama bilekle oynayan biri olarak spray atmakta zorlanıyorum. Bu mouse zaten palm tutuş şekli için ve çoğu kişi bu tutuş şeklini fps oyunları için önermez. Dediğim gibi bence denemeden alma, kriterlerini karşılıyorsa, rahatsan alabilirsin. Bunları geçersek teknik özellik açısından gerçekten iyi.

Arkadaş içerlenmiş belli daha mouseları denemeden kardeşim razer 650 ips diyip duruyo razerdaki sensörün yaptığı işi rival 3de çok rahatlıkla yapıyor bloody w70,rival 3,deathadder v2,g305,model d gibi birçok mouse modelini denedim uzun süreler aim,boyut ve kalite yapısı olarak en iyisi rival 3dü herşeyi sensör sanıyor arkadaş galiba.

Rival 3 sensörü daha iyi ya dimi aynen.
Eki Görüntüle 1565370
rival 3 ün sensörünün deathadderdan daha iyi olduğunu nerde yazdım çok merak ediyorum ilk önce okuyup anlamayı öğrenin "rival 3 rgbsi olsun sensörü olsun kauçuk yapısı olsun çok iyi"

HyperX haste 400-500olursa öneririm, Rampage Fury Z(Rampage olmasına bakmayın pwnage Ultra Custom symmetrical gen 1 ile aynı ürün) veya xtrfy M42, xtrfy M4 alınabilir.

Hz boş ver. Zaten V2 650 IPS Rival 3'e fark atıyor. Takma o elemanı. Engelledim ben.

Zaten DeathAdder V2 alacağım da merak ettim kaç Hz hocam biliyorsanız bilgilendirirseniz sevinirim.

Arkadaş içerlenmiş belli daha fareleri denemeden kardeşim Razer 650 IPS deyip duruyor Razer'daki sensörün yaptığı işi Rival 3'te çok rahatlıkla yapıyor Bloody W70, Rival 3, DeathAdder v2, G305, model D gibi birçok mouse modelini denedim uzun süreler aim, boyut ve kalite yapısı olarak en iyisi Rival 3dü her şeyi sensör sanıyor arkadaş galiba.

Rival 3'ün sensörünün DeathAdder'dan daha iyi olduğunu nerede yazdım çok merak ediyorum ilk önce okuyup anlamayı öğrenin "Rival 3 RGB'si olsun sensörü olsun kauçuk yapısı olsun çok iyi"

Rival 3 le Katar Pro arasında çok fark yok bildiğim kadarıyla şu an Katar Pro var bende almam gereksiz olmaz mi?

HyperX haste 400-500olursa öneririm, Rampage Fury Z(Rampage olmasına bakmayın pwnage Ultra Custom symmetrical gen 1 ile aynı ürün) veya xtrfy M42, xtrfy M4 alınabilir.

Hocam yine ben :D Haste'ye karar kılmıştım. Bu ayın sonunda alacağım, Fury Z'nin sensörü de iyiymiş ve kablosuz olmasıyla aklıma yattı. Sizce FPS oyunları için en iyi seçenek hangisi olur?

Hocam yine ben :D Haste'ye karar kılmıştım. Bu ayın sonunda alacağım, Fury Z'nin sensörü de iyiymiş ve kablosuz olmasıyla aklıma yattı. Sizce FPS oyunları için en iyi seçenek hangisi olur?
Haste de Fury Z de birbirinden güzel mouselar. Fark yok pek.

Geri
Yukarı